| Nazwa | Six Core RK3399 Uderzona płyta główna ramienia przemysłowego |
|---|---|
| Ekran dotykowy | I2C * 2 |
| Tryb zasilania | DC12V3A WEJŚCIE 7.4 V BAZTÓW litowy |
| Interfejs audio | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, gniazdo mikrofonu 3,5 mm, gniazdo głośników 2p2.54 |
| Wyjście audio | stereo, wspieranie efektów dźwiękowych Dolby |
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 dla opcji |
|---|---|
| Panel dotykowy | Panel dotykowy I2C i USB |
| Zasilanie | DC12V3A WEJŚCIE (drukarka nie jest wliczona) |
| Bezprzewodowy | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Temperatura | -20 ° do 80 ℃ |
| Nazwa produktu | Wbudowana tablica wagi elektronicznej |
|---|---|
| Procesor | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
| EMMC | Opcja EMMC16G/32G/64G/128G |
| Nazwa produktu | Płyta Rockchip RK3566 JLD-P02 |
|---|---|
| Fabryka | Tak |
| EMMC | Od 16G do 128G opcjonalnie |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | RK3568 Android 11 Wbudowana tablica Kiosk Kiosk. |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Nazwa produktu | RK3568 Android 11 Wbudowana tablica Kiosk Kiosk. |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 140 mm x 91 mm |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Nazwa produktu | Płyta główna Linux |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| system operacyjny | ANDROID |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Kamera | Kamera USB |
| Edytor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS MIPI EDP HDMI Wyświetlacz |
| NPU | 1tops |
| Product Name | 5Sets Of Serial Ports Industrial ARM Board with EDP Screen Interface and Display Port LVDS Support 1920*1080P Resolution JLD-A06 |
|---|---|
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 3.5mm Microphone Jack, 2P2.54 Speaker Jack*2 |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Camera | Support MIPI Camera |
| Product Name | RK3399 Android Industrial ARM Board with RTC Support |
|---|---|
| Rom | 16G-128G option |
| Ram | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |