| Productnaam | Digital Signage Advertising Embedded Linux-moederbord |
|---|---|
| Audio-uitvoer | Stereo, ondersteuning Dolby |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Facultatief |
| TP | I2C en USB interface TP |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Productnaam | MIPI POS-machine moederbord |
|---|---|
| Os | Android |
| RTC | Ondersteuning van het power-off klokgeheugen, automatisch vermogen aan en uit |
| PCB -maat | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| naam | Geïntegreerd bord JLD-F03 voor gezichtsherkenningsmachine |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, met een hoogste frequentie van 2,0 GHz |
| GPU's | ARM G52 2EE |
| USB-interface | USB3.0 HOST/OTG |
| PCB-grootte | 122 mm*75 mm |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Aanpassingstemperatuur | 20-80℃ |
|---|---|
| Audio-uitgang | Stereo |
| Video uit | HDMI, CVBS, LVDS/RGB |
| PCB-grootte | 120 mmX85 mm |
| Camerainterface | 1x MIPI-CSI camera-interface |
| Ondersteuning voor Bluetooth | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| PCB-grootte | 164 mm*100 mm*1,6 mm |
| Operating System | Android7.1 |
| Flash | 8G-64G EMMC (hoogste ondersteuning 128G) |
| Vragen | Merknaam: JEWELLED, modelnummer: JLDA06, vervaardigd in China, minimum orderhoeveelheid: 1 stuk, bet |
| Video output | Support LVDS,HDMI,MIPI Format Output |
|---|---|
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
| Touch panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| Verwerker | PX30 Maximale frequentie 1,4 GHz |
|---|---|
| Camerainterface | 1x MIPI-CSI camera-interface |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF CARD --- Maximale 32G schijf. |
| Ram | 1G DDR3 ((maxium Ondersteuning 2GB) |
| HDMI_OUT | Ondersteuning |
| Stroomvoorziening | DC5V/3A-invoer; 3,7V-lithiumbatterie |
|---|---|
| PCB-grootte | 112 mm × 100,5 mm × 1,2 mm |
| Hoofdic | RK3399 maximale frequentie 2,0 GHz |
| Netwerk | Ondersteuning van 10MHZ/100MHZ/1000MHZ LAN en 2.4G/5G draadloos WIFI |
| Audio-uitgang | Stereo |
| Productnaam | Linux-moederbord |
|---|---|
| TP | I2C en USB interface TP |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Temperatuur | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI camera |