| Productnaam | ingebed Linux-moederbord |
|---|---|
| Aanraakpaneel | I2C- en USB-toetsenpaneel |
| Camera | USB-camera |
| USB-poort | Inner USB 2.0 Socket*5 、 Externe USB 2.0 -host*4 、 otg*1 |
| Draadloze | 2.4G/5G wifi BT |
| Sollicitatie | POS-machine, ai elektronische weegschaal, etc. |
|---|---|
| Merk | Juwelen |
| OEM | Steun |
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G wifi BT |
| Os | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Productnaam | Dual Screen POS-machine ingebed moederbord |
|---|---|
| Besturingssysteem | Androïde 11 |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL、RS232 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Productnaam | ingebed armbord |
|---|---|
| CPU | RK3588 acht core 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, met de hoogste frequentie van 2.8GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| PCB-laag | 8-laags bord |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Productnaam | Ingebouwde ARM-printplaat |
|---|---|
| Productenstatus | Voorraad |
| Sollicitatie | POS-machine KIOSK |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |
| Productnaam | Ingebouwde ARM-kaart JLD-P03 |
|---|---|
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Opslag | 16GB-128 GB EMMC + TF-Card-Betrouwbare opslag voor OS, apps en logboeken. |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Productnaam | RK3568 RK3588 Industrieel moederbord |
|---|---|
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Optioneel |
| EMMC | 16G-128G Optioneel |
| PCB-laag | 8-laags bord |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Naam | Ingebouwde ARM-kaart voor zelfbedieningsterminal |
|---|---|
| USB -interface | USB HOST/OTG |
| Ethernet | Ondersteuning voor 1000 MHz |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Geïntegreerd ARM-moederbord RK3566 |
|---|---|
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |
| Productnaam | Rockchip RK3566 ingebed ARM-moederbord |
|---|---|
| Fabriek | Ja |
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |