| Naam | Android Development Board |
|---|---|
| Merk | Juwelen |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL en RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Geheugen | 2G/ 4G LPDDR3 optie |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| Productnaam | ARM ingebed systeem PCBA-moederbord |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Ondersteunt het uitschakelen van het klokgeheugen en het automatisch inschakelen/uitzetten |
| Camera | usb camera |
| Audio-interface | 3.5mm koptelefoonaansluiting, 2P2.0 microfooninterface, 4P2.0 luidsprekerinterface |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Productnaam | RK3568 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 140 mm x 91 mm |
| Video-uitvoer | EDP (2560 * 1440), MIPI-formaat videuoutput |
| Stabiele stroomvoorziening | DC 12V / 3A-invoer |
| Productnaam | Pos moederbord RK3568 |
|---|---|
| USB -interface | USB HOST/OTG |
| Os | Android 11/Linux Ubuntu |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL、RS232 |
| PCB -maat | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Linux-moederbord |
|---|---|
| TP | I2C en USB interface TP |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Temperatuur | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI camera |
| Interface van de kassa | RJ11 6P6C |
|---|---|
| RTC | Ondersteuning Power-off Clock Memory, Automatische aan- en uitschakeling |
| PCB Grootte | 146 mm * 102 mm * 1,6 mm |
| GPU's | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Productnaam | Industrial Grade 12V Android Vending Machine Moederbord met 2.2G DDR3 Storage en 13.3 inch LCD Touch |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 12V /3A-invoer |
| Audio-uitgang | Stereo, Dolby-geluid ondersteunt |
| Video-uitgang | Ondersteunt LVDS, EDP en HDMI Video Output en de hoogste resolutie 3840x2160. |
| Afbeelding | 5/7/10.1/13.3/15/18.5/21.5 inch LCD touchscreen |