| Productnaam | Industriële RK3588 ingebedde ARM-kaart JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB-formaat | 170 mm * 170 mm |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Voedingsmodus | DC12V-ingang |
| Productnaam | Android RK3288 Pos Moederbord Ontwikkeling Linux Board Lvds Pcba Manufacture Rockchip PX30 Custom Mo |
|---|---|
| CPU | quad-core ARM CORTEX-A17 kernprocessor |
| GPU | ARM MAIL-T764 grafische processor |
| Geheugen | 2.2G DDR3 of 4G DDR3 |
| Opslag | 3.8G ~ 64G voor optie ((open board standaard is 8G) |
| Productnaam | Ingebouwde ARM-printplaat |
|---|---|
| Productenstatus | Voorraad |
| Sollicitatie | POS-machine KIOSK |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |
| Productnaam | Embedded ARM-moederbord |
|---|---|
| Productenstatus | Voorraad |
| Sollicitatie | POS-machine KIOSK |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |
| Productnaam | RK3568 RK3588 Industrieel moederbord |
|---|---|
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Optioneel |
| EMMC | 16G-128G Optioneel |
| PCB-laag | 8-laags bord |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Productnaam | Linux-moederbord |
|---|---|
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| PCB-grootte | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Productnaam | RK3288 Linux ingebed bord |
|---|---|
| Opties voor upgraden | firmware-updates |
| Ondersteuning van geheugenkaart | TF-kaart tot 32G |
| Geheugencapaciteit | 2G/4G DDR3 |
| Opslagcapaciteit | 8G ~ 64G EMMC |
| Productnaam | JLD-F02 Moederbord voor aanwezigheidssysteem |
|---|---|
| GPU | Mali-T764 GPU, ondersteunt AFBC (frame buffer compressie), ingebouwde high-performance 2D versnellin |
| Dual-screen verschillend scherm | Steun |
| EMMC-capaciteit | 8G/16G/32G/64G/128G Opties |
| Ondersteuning van geheugenkaart | TF-kaart tot 32G |
| Type | Meerlagige PCB |
|---|---|
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB -maat | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Os | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| Productnaam | Pos ingebed ARM-moederbord |
|---|---|
| USB -interface | Ingebouwde USB 2.0-aansluitingen (4 stuks), externe USB 3.0 (1 stuks) 2.0 (2 stuks) OTG (1 stuks) |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks) |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |