| Name | Android Development Board |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| Serial Port | Support TTL And RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Memory | 2G/ 4G LPDDR3 Option |
| Product Name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial Display |
| OEM | Welcome |
| EMMC | 16G-128G |
| Product Name | ARM Embedded System PCBA MainBoard |
|---|---|
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Supports Power-off Clock Memory And Automatic On/off |
| Camera | USB Camera |
| Audio Interface | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| Type | Multilayer Pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Product Name | RK3568 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Layer | 4 |
| PCB Size | 140mm X 91mm |
| Video Output | EDP (2560 * 1440), MIPI Format Video Output |
| Stable Power Delivery | DC 12V / 3A Input |
| Product Name | POS Motherboard RK3568 |
|---|---|
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Temperature | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI Camera |
| Cash Box Interface | RJ11 6P6C |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Product Name | Industrial Grade 12V Android Vending Machine Motherboard With 2.2G DDR3 Storage And 13.3 Inch LCD Touchscreen JLD076 RK3288 |
|---|---|
| Power Supply | 12V /3A Input |
| Audio Output | Stereo, Supporting Dolby Sound |
| Video Output | Support LVDS, EDP And HDMI Video Output And The Highest Resolution 3840X2160. |
| Display | 5/7/10.1/13.3/15/18.5/21.5 Inch LCD Touchscreen |