| İsim | Ticari Ekran Gömülü Sistem Kartı |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 9.0 |
| Kablosuz ağ | 2.4g / 5g kablosuz wifi internet erişimi |
| Uygulamalar | 4K Reklam Makinesi, Ticari Ekran Ekipmanı |
| Hafıza | DDR Bellek 2G/4G seçeneği |
| İsim | Android Geliştirme Kurulu |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| Seri bağlantı noktası | TTL ve RS232'yi destekleyin |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Hafıza | 2G/ 4G LPDDR3 seçeneği |
| Ürün adı | ARM Gömülü Sistem PCBA Ana Kartı |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini ve otomatik açma/kapama destekler |
| Kamera | Usb kamera |
| Ses Arayüzü | 3.5mm kulaklık jakı, 2p2.0 mikrofon arayüzü, 4p2.0 hoparlör arayüzü |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Ürün Adı | RK3568 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 140mm x 91mm |
| Video çıkışı | EDP (2560 * 1440), MIPI Biçim Video Çıkışı |
| Kararlı Güç Teslimi | DC 12V / 3A girişi |
| Ürün adı | POS anakart RK3568 |
|---|---|
| USB arayüzü | USB HOST/OTG |
| İşletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL 、 RS232 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün Adı | Linux Ana pano |
|---|---|
| TP | I2C ve USB arayüzü TP |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Sıcaklık | -20°-80°C |
| Kamera | MIPI kamera |
| Nakit kutusu arayüzü | RJ11 6P6C |
|---|---|
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin , Otomatik güç açılıp kapalı |
| PCB boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| Ürün Adı | Endüstriyel Grade 12V Android Vending Makine Anakart 2.2G DDR3 Depolama ve 13.3 inç LCD Dokunmatik E |
|---|---|
| Güç kaynağı | 12V /3A giriş |
| Ses çıkışı | Stereo, Dolby Sound'u desteklemek |
| Video çıkışı | Destek LVD'leri, EDP ve HDMI video çıkışı ve en yüksek çözünürlük 3840x2160. |
| Görüntüle | 5/7/10.1/13.3/15/18.5/21.5 inç LCD dokunmatik ekran |