| Productnaam | Embedded Main Board JLD-P08 |
|---|---|
| PCB -maat | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| Os | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Stroomvoorziening | DC12V3A-invoer ((Printer niet inbegrepen) |
| Draadloze | 2.4G/5G wifi BT |
| Productnaam | Rockchip RK3568 ingebed ARM-moederbord |
|---|---|
| Video-uitvoer | ondersteuning voor video-uitvoer in LVDS-, EDP- en MIPI-formaat |
| OEM/ ODM | steun |
| GPU | Mali-G52GPU |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| RAM-capaciteit | 2G/4G/8G DDR4 Facultatief |
|---|---|
| Temperatuur | -20°- 80°C |
| Processortype | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, maximale frequentie 2.0GHz |
| flashgeheugen | 16G-128G facultatief |
| Reekspoort | 7 In totaal, optionele soorten, TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
| Productnaam | Embedded ARM-moederbord |
|---|---|
| Merk | Juwelen |
| OEM/ ODM | steun |
| GPU | Mali-G52GPU |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Productnaam | Geïntegreerd ARM-moederbord JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | RK3568 quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, de hoogste frequentie is 2.0GHz |
| OEM/ ODM | steun |
| GPU | Mali-G52GPU |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Productnaam | Quad-core 2.0 GHz Gigabit Ethernet RK3568 POS Moederbord Embedded Hardware Met AI |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Type | Multilayer pcb |
| Productnaam | Ingebedde systeemkaart |
|---|---|
| NPU | 1TOPS |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8GB DDR4 - schaalbaar voor lichtgewicht naar matige werklast. |
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Opslag | 16GB-128 GB EMMC + TF-Card-Betrouwbare opslag voor OS, apps en logboeken. |
| Productnaam | Rockchip RK3566 ingebed systeemmoederbord |
|---|---|
| Aanraakscherm | ondersteuning voor I2C inch-interface en USB-interface multi-touch capacitieve aanraakscherm |
| RT | Ja |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| USB-interface | USB3.0 HOST/OTG |
| Productnaam | Kosteneffectieve Rockchip PX30 Cortex-A35 ARM EMBEDD MACHTBOARD ANDROID PCBA MOETBORD Digitale Signa |
|---|---|
| CPU | PX30 (quad-core cortex-A35, 1,4 GHz) |
| GPU | multi-core arm® mali ™ -g31 |
| Geheugen | 1 GB DDR3 (max 2 GB) |
| Opslag | 4GB - 16 GB NAND Flash (standaard) of tot 32 GB EMMC |