| Productnaam | Ingebedde systeemkaart |
|---|---|
| NPU | 1TOPS |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8GB DDR4 - schaalbaar voor lichtgewicht naar matige werklast. |
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Opslag | 16GB-128 GB EMMC + TF-Card-Betrouwbare opslag voor OS, apps en logboeken. |
| Productnaam | RK3288 Geïntegreerd POS-bord |
|---|---|
| RTC | Ondersteuning van uitschakelklokgeheugen, automatisch in- en uitschakelen |
| Temperatuur | -20°-80℃ |
| Voeding | DC12V3A-ingang |
| TP | I2C/USB-interface TP |
| Productnaam | Ingebouwde POS-machine moederbord |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android |
| RTC | Ondersteuning van uitschakelklokgeheugen, automatisch in- en uitschakelen |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Productnaam | Pos embedded systeem moederbord |
|---|---|
| USB -interface | USB HOST/OTG |
| Os | Android 11/Linux Ubuntu |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL、RS232 |
| PCB -maat | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | JLD-A09 ingebed Linux-bord |
|---|---|
| Camera | MIPI camera |
| Voeding | DC12V3A-ingang |
| PCB-grootte | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| RTC | Ondersteuning van het power-off klokgeheugen, automatisch vermogen aan en uit |
|---|---|
| Ethernet | 10/100m |
| Audio -uitvoer | Stereo, ondersteuning Dolby Sound Effect |
| EMMC | Optie 16G-128G |
| USB -interface | Interne USB 2.0 (7 pc's), externe USB 2.0 (1 pc), externe OTG (1 pc) |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| Productnaam | Ingebedde systeemkaart |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android |
| RTC | Ondersteuning van uitschakelklokgeheugen, automatisch in- en uitschakelen |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Product Name | RK3568 Android 11 Ingebouwde Bord Zelfbediening Kiosk Pos Machine Ingebouwd Systeem Board Met 1TOPS |
|---|---|
| PCB Grootte | 140mm*91mm*1.6mm |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |