| Ονομα | Πίνακας ενσωματωμένου συστήματος εμπορικής προβολής |
|---|---|
| OS | Android 9.0 |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G / 5G ασύρματη πρόσβαση WIFI στο διαδίκτυο |
| Εφαρμογές | Διαφημιστικό μηχάνημα 4K, Εξοπλισμός εμπορικής προβολής |
| Μνήμη | Memory DDR 2G/4G Επιλογή |
| Ονομα | Συμβούλιο ανάπτυξης Android |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL και RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/ 4G LPDDR3 |
| Όνομα προϊόντος | Κύρια πλακέτα PCBA ενσωματωμένου συστήματος ARM |
|---|---|
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού σε κατάσταση απενεργοποίησης και αυτόματη ενεργοποίηση/απενεργοποίηση |
| Κάμερα | usb κάμερα |
| Διασύνδεση ήχου | 3.5mm ακουστικά jack, 2P2.0 μικροφώνου διεπαφής, 4P2.0 ομιλητής διεπαφής |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 140 χμ x 91 χμ |
| Έξοδος βίντεο | Επεξεργασία βίντεο σε μορφή EDP (2560 * 1440), MIPI |
| Σταθερή παροχή ενέργειας | Συνεχή 12V / 3A εισροή |
| Όνομα προϊόντος | POS Μητρική πλακέτα RK3568 |
|---|---|
| Διεπαφή USB | USB HOST/OTG |
| Λειτουργικός | Android 11/Linux Ubuntu |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL、RS232 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| TP | Διασύνδεση I2C και USB TP |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Θερμοκρασία | -20°-80℃ |
| Κάμερα | Κάμερα MIPI |
| Διασύνδεση ταμειακής θυρίδας | RJ11 6P6C |
|---|---|
| RTC | Υποστήριξη ενεργοποίησης και απενεργοποίησης μνήμης ρολογιού, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίη |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| Πίνακας επεξεργασίας | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Ονομασία του προϊόντος | Βιομηχανική κατηγορία 12V Android μητρική πλακέτα με 2.2G DDR3 αποθήκευση και 13.3 ιντσών LCD οθόνη |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12V / 3A εισροή |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, που υποστηρίζει τον ήχο Dolby |
| Έξοδος βίντεο | Υποστηρίζει LVDS, EDP και HDMI βίντεο έξοδο και την υψηλότερη ανάλυση 3840x2160. |
| Εμφάνιση | 5/7/10.1/13.3/15/18.5/21.5 ιντσών οθόνη LCD αφής |