| Productnaam | Kosteneffectief Allwinner A133 Android Moederbord SOM Embedded System on Module Arm Pcb Single Board |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor met een kloksnelheid van 1,6 GHz. |
| GPU's | IMG PowerVR GE8300, ondersteunt OpenGL ES 3.2Vulkan 1.1, en OpenCL 1.2. |
| Geheugen | Ondersteunt 1G/2G/4G DDR4-opties. |
| Bewaarplaats | eMMC-opslag met optionele capaciteiten van 16G-128G. |
| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| PCB-grootte | 100mm*80mm |
| Het Type van geheugenkaart | TF-kaart |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Weergave | Ondersteuning van LVDS ((dual 8,1920*1080), EDP |
| Productnaam | Rockchip RK3568 Board Moederbord |
|---|---|
| Besturingssysteem | ANDROID |
| RTC | Ondersteuning van uitschakelklokgeheugen, automatisch in- en uitschakelen |
| Temperatuur | -20°-80℃ |
| Voeding | DC12V3A-ingang |
| Productnaam | RK3568 PCBA-circuitmoederbord |
|---|---|
| Voeding | DC12V-24V-invoer |
| TP | I2C/USB-interface TP |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Geïntegreerd ARM-moederbord RK3566 |
|---|---|
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |
| Productnaam | Industriële RK3588 ingebedde ARM-kaart JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB-formaat | 170 mm * 170 mm |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Voedingsmodus | DC12V-ingang |
| Productnaam | Geïntegreerd systeemhoofdbord |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, tot 2,0 GHz) |
| GPU | ARM G52 2EE ondersteunt geavanceerde grafische API's (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) voor gebruikersinte |
| NPU | 1 TOPS AI-versneller ️ Mogelijk maakt lichtgewicht rand AI-taken (bijvoorbeeld objectdetectie, spraa |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8GB DDR4 - schaalbaar voor lichtgewicht naar matige werklast. |
| PCB-grootte | 170 mm*105 mm |
|---|---|
| Camera | Ondersteuning van USB-camera |
| GPU's | Mali-G52GPU |
| NPU | RK NNT 0,8T |
| Stroomvoorziening | DC12V-invoer |
| Productnaam | Rockchip RK3566 ingebed ARM-moederbord |
|---|---|
| Fabriek | Ja |
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Productnaam | Rockchip Rk3568 Android Board Quad Core Industrial Arm Board Android 11 Embedded Pcb Mainboard |
|---|---|
| Materiaal | RF4 |
| Type | Multilayer PCB |
| De laag | 6 |
| PCB-grootte | 170 mmX170 mm |