| Nazwa | Płyta systemowa z wbudowanym wyświetlaczem komercyjnym |
|---|---|
| system operacyjny | Android 9.0 |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g / 5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| Aplikacje | Maszyna reklamowa 4K, komercyjne wyposażenie wyświetlacza |
| Pamięć | Opcja pamięci DDR 2G/4G |
| Nazwa | Android Development Board |
|---|---|
| Marka | Klejnot |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL i RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Pamięć | Opcja 2G/ 4G LPDDR3 |
| Nazwa produktu | Płyta główna PCBA z wbudowanym systemem ARM |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Obsługuje pamięć zegara i automatycznego włączania/wyłączania |
| Kamera | Kamera USB |
| Interfejs audio | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, interfejs mikrofonu 2p2.0, interfejs głośników 4P2.0 |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Nazwa produktu | RK3568 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 140 mm x 91 mm |
| Wyjście wideo | EDP (2560 * 1440), wyjście wideo z formatu MIPI |
| Stabilna dostawa mocy | Wejście DC 12V / 3A |
| Nazwa produktu | POS płyta główna RK3568 |
|---|---|
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL 、 RS232 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Płyta główna Linux |
|---|---|
| TP | I2C i interfejs USB TP |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Temperatura | -20°-80℃ |
| Kamera | Kamera MIPI |
| Interfejs skrzynki pieniężnej | RJ11 6P6C |
|---|---|
| RTC | Wspieraj pamięć zegara zasilania, automatyczna moc włączona i wyłączona |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Nazwa produktu | Klasa przemysłowa 12V ANDROID MASTER MASZYNTA MATORA MATORY Z 2,2G DDR3 i 13,3 -calową ekranem dotyk |
|---|---|
| Zasilanie | Wejście 12 V /3A |
| Wyjście audio | Stereo, wspierające dźwięk Dolby |
| Wyjście wideo | Obsługuj wyjście wideo LVD, EDP i HDMI oraz najwyższą rozdzielczość 3840x2160. |
| Wyświetlacz | 5/7/10.1/13.3/15/18,5/21,5 cala lcd ekran dotykowy |