| Όνομα Προϊόντος | Κόστος Αποτελεσματική Allwinner A133 Android Motherboard SOM Εγκατεστημένο Σύστημα στο Μονούλο Arm P |
|---|---|
| CPU | Πρωτογενής επεξεργαστής Cortex-A53 με ταχύτητα ρολογιού 1,6GHz. |
| Πίνακας επεξεργασίας | IMG PowerVR GE8300, που υποστηρίζει το OpenGL ES 3.2Βούλκαν 1.1, και OpenCL 1.2. |
| Μνήμη | Υποστηρίζει επιλογές 1G/2G/4G DDR4. |
| Αποθήκευση | Μνημείο eMMC με προαιρετικές χωρητικότητες 16G-128G. |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
| Τύπος καρτών μνήμης | Κάρτα TF |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη LVDS ((διπλή 8,1920*1080),EDP |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Rockchip RK3568 |
|---|---|
| OS | ANDROID |
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού απενεργοποίησης, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση |
| Θερμοκρασία | -20°-80℃ |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V3A |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 PCBA Circuit Motherboard |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Εισαγωγή DC12V-24V |
| TP | I2C /Διασύνδεση USB TP |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική ARM RK3566 |
|---|---|
| Είσοδος ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Όνομα προϊόντος | Industrial RK3588 Embedded ARM Board JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ΚΟΡΥΦΕΣ |
| Μέγεθος PCB | 170mm*170mm |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Είσοδος DC12V |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη κύρια πλακέτα συστήματος |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, έως 2.0GHz) ∆ Επαρκής πολλαπλή εργασία για ενσωματωμένα φορτία εργασί |
| GPU | Το ARM G52 2EE υποστηρίζει προηγμένα γραφικά API (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) για χρήστες και οθόνες. |
| NPU | 1 Επιταχυντής Τεχνητής Νοημοσύνης TOPS Ενεργοποιεί ελαφριές εργασίες τεχνητής νοημοσύνης (π.χ. ανί |
| Μνήμη | 2GB/4GB/8GB DDR4 - κλιμακωτό για ελαφρύ έως μέτριο φόρτο εργασίας. |
| Μέγεθος PCB | 170 mm*105 mm |
|---|---|
| Κάμερα | Υποστήριξη κάμερας USB |
| Πίνακας επεξεργασίας | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| Εθνική ΕΤΑ | RK NNT 0,8T |
| Τρόπος τροφοδοσίας | Εισαγωγή DC12V |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3566 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Είσοδος ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Ονομασία του προϊόντος | Rockchip Rk3568 Android Board Quad Core Industrial Arm Board Android 11 Ενσωματωμένο κύριο πίνακα PC |
|---|---|
| Υλικό | RF4 |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Σχήμα | 6 |
| Μέγεθος PCB | 170mmX170mm |