| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο κύριο πίνακα JLD-P08 |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| Λειτουργικός | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Τροφοδοσία | DC12V3A εισροή ((Δεν περιλαμβάνεται εκτυπωτής) |
| Ασύρματος | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3568 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Έξοδος βίντεο | υποστήριξη εξόδου βίντεο μορφής LVDS, EDP, MIPI |
| OEM/ ODM | υποστήριξη |
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ικανότητα RAM | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -20°- 80°C |
| Τύπος επεξεργαστή | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, μέγιστη συχνότητα 2.0GHz |
| μνήμη flash | 16G-128G προαιρετικά |
| Σειριακή θύρα | 7 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι, TTL (1-7 τεμάχια), RS232 (0-6 τεμάχια), RS485 ((0-2 τεμάχια) |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα ARM |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| OEM/ ODM | υποστήριξη |
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική ARM JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | RK3568 τετραπυρηνικός 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, η υψηλότερη συχνότητα είναι 2.0GHz |
| OEM/ ODM | υποστήριξη |
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Όνομα Προϊόντος | Quad-core 2.0GHz Gigabit Ethernet RK3568 POS Motherboard Εγκατεστημένο υλικό με AI |
|---|---|
| Ραμ | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Τύπος | Πολυεπίπεδη πλακέτα |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Rockchip RK3566 Embedded System |
|---|---|
| Οθόνη αφής | υποστηρίζει διεπαφή I2C ιντσών και διασύνδεση USB πολλαπλής αφής χωρητική οθόνη αφής |
| RT | Ναί |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Διασύνδεση USB | USB3.0 HOST/OTG |
| Όνομα προϊόντος | Οικονομικά αποδοτική rockchip px30 cortex-a35 ARM ενσωματωμένο κεντρικό πίνακα Android PCBA Motherbo |
|---|---|
| CPU | PX30 (Quad-Core Cortex-A35, 1,4GHz) |
| GPU | Multi-Core ARM® Mali ™ -G31 |
| Μνήμη | 1GB DDR3 (μέγιστο 2GB) |
| Αποθήκευση | 4GB -16GB NAND Flash (προεπιλογή) ή έως 32GB EMMC |
| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| Έξοδος ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
| TP | Διασύνδεση I2C και USB TP |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |