| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένος πίνακας συστημάτων |
|---|---|
| NPU | 1TOPS |
| Μνήμη | 2GB/4GB/8GB DDR4 - κλιμακωτό για ελαφρύ έως μέτριο φόρτο εργασίας. |
| Είσοδος ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Αποθήκευση | 16GB-128GB EMMC + TF-Card-Αξιόπιστη αποθήκευση για λειτουργικό σύστημα, εφαρμογές και αρχεία καταγρα |
| Όνομα προϊόντος | RK3288 Ενσωματωμένη πλακέτα POS |
|---|---|
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού απενεργοποίησης, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση |
| Θερμοκρασία | -20°-80℃ |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V3A |
| TP | I2C /Διασύνδεση USB TP |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα POS Machine |
|---|---|
| OS | Android |
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού απενεργοποίησης, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Όνομα προϊόντος | POS ενσωματωμένο σύστημα μητρική πλακέτα |
|---|---|
| Διεπαφή USB | USB HOST/OTG |
| Λειτουργικός | Android 11/Linux Ubuntu |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL、RS232 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | JLD-A09 Ενσωματωμένη πλακέτα Linux |
|---|---|
| Κάμερα | Κάμερα MIPI |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V3A |
| Μέγεθος PCB | 158mm*95mm*1,5mm |
| Μοντέλο | JLD-A09 |
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού power-off , Αυτόματη ισχύ |
|---|---|
| Ethernet | 10/100μ. |
| Έξοδος ήχου | Στερεοφωνικό, υποστήριξη ήχου dolby |
| EMMC | Επιλογή 16G-128G |
| Διεπαφή USB | Εσωτερική USB 2.0 (7 τεμ.), Εξωτερικό USB 2.0 (1 PC), Εξωτερική OTG (1 PC) |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένος πίνακας συστημάτων |
|---|---|
| OS | Android |
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού απενεργοποίησης, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα RK3568 Android 11 για μηχανήματα αυτόματης εξυπηρέτησης Kiosk Pos, Ενσωματωμένη |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| Ραμ | 2GB/4GB/8GB |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |