| Όνομα προϊόντος | Industrial RK3588 Embedded ARM Board JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ΚΟΡΥΦΕΣ |
| Μέγεθος PCB | 170mm*170mm |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Είσοδος DC12V |
| Όνομα προϊόντος | Android RK3288 Pos Μητρική Πίνακα Ανάπτυξη Linux Board Lvds Pcba Κατασκευή Rockchip PX30 Custom Μητρ |
|---|---|
| CPU | τετραπλής πυρήνας ARM CORTEX-A17 core processor |
| GPU | Επεξεργαστής γραφικών ARM MAIL-T764 |
| Μνήμη | 2.2G DDR3 ή 4G DDR3 |
| Αποθήκευση | 3.8G ~ 64G για επιλογή (το ανοικτό πρότυπο είναι 8G) |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM PCB |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων | Στοκ |
| Εφαρμογή | ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ Μηχάνημα POS |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα ARM |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων | Στοκ |
| Εφαρμογή | ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ Μηχάνημα POS |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 RK3588 Industrial Motherboard |
|---|---|
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
| EMMC | 16G-128G Προαιρετικό |
| Στρώμα PCB | Πίνακας 8 επιπέδων |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Μέγεθος PCB | 158mm*95mm*1,5mm |
| Μοντέλο | JLD-A09 |
| Όνομα προϊόντος | RK3288 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Επιλογές αναβάθμισης | ενημερώσεις firmware |
| Υποστήριξη κάρτας μνήμης | Κάρτα TF έως 32G |
| Χωρητικότητα μνήμης | 2G/4G DDR3 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 8G ~ 64G EMMC |
| Όνομα προϊόντος | JLD-F02 Μητρική Πίνακα για Σύστημα Παρακολούθησης |
|---|---|
| GPU | Πίνακας επεξεργασίας Mali-T764, υποστήριξη AFBC (συμπίεση απόφραξης καρέ), ενσωματωμένο υλικό 2D επι |
| Διαφορετική οθόνη διπλής οθόνης | Υποστήριξη |
| Ικανότητα EMMC | 8G/16G/32G/64G/128G Επιλογές |
| Υποστήριξη κάρτας μνήμης | Κάρτα TF έως 32G |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
|---|---|
| Υλικό | Rf4 |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 158mm*95mm*1,5mm |
| Λειτουργικός | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| Όνομα προϊόντος | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| Διεπαφή USB | Ενσωματωμένες υποδοχές USB 2.0 (4 τμχ), εξωτερική USB 3.0 (1 τεμ.) 2.0 (2 τεμ.) OTG (1 τεμ.) |
| Σειριακή θύρα | 5 συνολικά, προαιρετικοί τύποι, TTL (1-5 τμχ), RS232 (0-4 τμχ) |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |