| Product Name | Revolutionize Your POS System With Our 10/100/1000M Ethernet POS Motherboard And 3.5mm Audio Port Android 11 OS With Cash Box Interface |
|---|---|
| Processor Type | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 2.0GHz |
| Video Output | HDMI |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Display | Support LVDS,EDP,MIPI,HDMI |
| Serial Ports | TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485(0-2 Pcs) |
|---|---|
| Product Name | Android Motherboard |
| Fill Light | 12V Fill Light (controllable Switch) |
| Processor | Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | 16G-128G Optional Flash Memory Android Motherboard With DC12V-24V Input Power Supply For Your Customer Requirements JLD-P01 |
|---|---|
| Audio Port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| Flash Memory | 16G-128G Optional |
| Processor Type | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 2.0GHz |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Ram Capacity | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| Temperature | -20°- 80℃ |
| Processor Type | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 2.0GHz |
| Flash Memory | 16G-128G Optional |
| Serial Port | 7 In Total, Optional Types, TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485(0-2 Pcs) |
| Display | Support LVDS(dual 8,1920*1080),EDP |
|---|---|
| Power Supply | DC12V3A Input |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| EMMC | 16G-128G Option |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Product Name | 16G-128G Optional POS Motherboard With HDMI Video Output And Touch Panel I2C/USB Interface TP JLD-P01 |
|---|---|
| Video Output | HDMI |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ram Capacity | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| Camera | USB Camera |
| Product Name | Stable Quad Core System Board RK3566 Android Motherboard ODM ARM Mainboard For Media Player POS Machine Digital Signage JLD-P02 |
|---|---|
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| PCB Size | 125mm*90mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Embedded System Main Board |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, Up To 2.0GHz) – Efficient Multitasking For Embedded Workloads. |
| GPU | ARM G52 2EE – Supports Advanced Graphics APIs (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) For UIs And Displays. |
| NPU | 1 TOPS AI Accelerator – Enables Lightweight Edge AI Tasks (e.g., Object Detection, Voice AI). |
| Memory | 2GB/4GB/8GB DDR4 – Scalable For Lightweight To Moderate Workloads. |