| Ürün Adı | 10/100/1000M Ethernet POS Ana Kartımız ve 3.5mm Ses Portumuzla POS Sisteminizde Devrim Yapın |
|---|---|
| işlemci tipi | RK3568 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 2.0GHz |
| Video çıkışı | HDMI |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Görüntüle | Destek LVD'leri , EDP , MIPI , HDMI |
| Seri bağlantı girişleri | TTL (1-7 PC), RS232 (0-6 PC), Rs485 (0-2 PC) |
|---|---|
| Ürün Adı | Android Ana kartı |
| Dolgu Işığı | 12V doldurma ışığı (kontrol edilebilir anahtar) |
| işlemci | Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün Adı | 16G-128G İsteğe bağlı Flash Bellek, Müşterinizin Gereksinimleri için DC12V-24V Giriş Güç kaynağı ile |
|---|---|
| Ses bağlantı noktası | 3.5mm kulaklık jakı, 2p2.0 mikrofon arayüzü, 4p2.0 hoparlör arayüzü |
| FLAŞ bellek | 16G-128G isteğe bağlı |
| işlemci tipi | RK3568 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 2.0GHz |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| RAM Kapasitesi | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
|---|---|
| Sıcaklık | -20 °- 80 ℃ |
| işlemci tipi | RK3568 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 2.0GHz |
| FLAŞ bellek | 16G-128G isteğe bağlı |
| Serili Port | 7 Toplamda, İsteğe bağlı Tipler, TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485 ((0-2 Pcs) |
| Görüntüle | Destek Lvds (Çift 8,1920*1080) , EDP |
|---|---|
| Güç kaynağı | Dc12v3a girişi |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| eMMC | 16G-128G seçeneği |
| Tp | I2C /USB arayüzü TP |
| Ürün Adı | 16G-128G HDMI Video Çıkışı ve Dokunmatik Panel I2C/USB Arayüzü TP JLD-P01 |
|---|---|
| Video çıkışı | HDMI |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin , Otomatik güç açılıp kapalı |
| RAM Kapasitesi | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
| Kamera. | Usb kamera |
| Ürün Adı | Kararlı dört çekirdekli sistem kartı RK3566 Android Anakart ODM ARM ARM MEDYA PLAY POS POS MAKİNA Dİ |
|---|---|
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| PCB boyutu | 125mm*90mm*1.6mm |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ürün adı | Gömülü Sistem Ana Kartı |
|---|---|
| İşlemci | Dört çekirdekli Cortex-A55 (64 bit, 2.0GHz'e kadar)-Gömülü iş yükleri için verimli çoklu görev. |
| GPU | ARM G52 2EE - UI'ler ve ekranlar için gelişmiş grafik API'larını (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) |
| NPU | 1 Tops AI Hızlandırıcı - Hafif Kenar AI görevlerini (örn. Nesne algılama, ses AI) etkinleştirir. |
| Hafıza | 2GB/4GB/8GB DDR4 - Hafif ila orta iş yükleri için ölçeklenebilir. |