| Nazwa produktu | wbudowana płyta główna Linux |
|---|---|
| Panel dotykowy | Panel dotykowy I2C i USB |
| Kamera | Kamera USB |
| Port USB | Wewnętrzne gniazdo USB 2.0*5 、 Zewnętrzny host USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| Bezprzewodowy | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Aplikacja | Maszyna POS, skala elektroniczna AI itp. |
|---|---|
| Marka | Klejnot |
| OEM | Wsparcie |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4G/5G WiFi Bt |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna maszyny POS z podwójnym ekranem |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11 |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL 、 RS232 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Nazwa produktu | wbudowana płyta ramienia |
|---|---|
| Procesor | RK3588 ośmiordzeniowy 4 * Cortex-A76 + 4 * Cortex-A55, o najwyższej częstotliwości 2,8 GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Warstwa PCB | Płyta 8-warstwowa |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Nazwa produktu | Wbudowana płytka PCB ARM |
|---|---|
| Stan produktów | Magazyn |
| Aplikacja | KIOSK z automatami POS |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta ARM JLD-P03 |
|---|---|
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| System operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Składowanie | 16 GB-128 GB EMMC + TF-CARD-Niezawodna pamięć dla systemu operacyjnego, aplikacji i dzienników. |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Nazwa produktu | RK3568 RK3588 Przemysłowa płyta główna |
|---|---|
| Pamięć | Opcjonalnie 2G/4G/8G DDR4 |
| EMMC | 16G-128G Opcjonalnie |
| Warstwa PCB | Płyta 8-warstwowa |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Nazwa | Wbudowana płytka ARM dla terminala samoobsługowego |
|---|---|
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
| Ethernetu | Obsługa 1000 MHz |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM RK3566 |
|---|---|
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Nazwa produktu | Płyta główna Rockchip RK3566 z wbudowanym procesorem ARM |
|---|---|
| Fabryka | Tak |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |