| Nazwa produktu | Reklama Digital Signage Wbudowana płyta główna z systemem Linux |
|---|---|
| Wyjście audio | Stereo, wsparcie Dolby |
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 Opcjonalnie |
| TP | I2C i interfejs USB TP |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Nazwa produktu | Płyta główna maszyny MIPI POS |
|---|---|
| OS | Android |
| RTC | Wspieraj pamięć zegara zasilania, automatyczna moc włączona i wyłączona |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| nazwisko | Wbudowana tablica JLD-F03 dla maszyny do rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| procesor | RK3568 Procesor Cortex-A55 o czterech rdzeniach 64-bitowy, o najwyższej częstotliwości 2,0 GHz |
| GPU | ARM G52 2EE |
| Interfejs USB | USB3.0 HOST/OTG |
| Rozmiar PCB | 122 mm*75 mm |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Temperatura dostosowująca | -20-80℃ |
|---|---|
| Wyjście audio | Stereofoniczny |
| Wyjście wideo | HDMI, CVBS, LVDS/RGB |
| Rozmiar PCB | 120mmX85mm |
| Interfejs aparatu | 1x interfejs kamery MIPI-CSI |
| obsługa Bluetooth | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 164 mm*100 mm*1,6 mm |
| System operacyjny | Android7.1 |
| Błysk | 8G-64G EMMC (najwyższe wsparcie 128G) |
| FAQ | Nazwa marki: klejnot, numer modelu: JLDA06, produkowany w Chinach, minimalna ilość zamówienia: 1 szt |
| Video output | Support LVDS,HDMI,MIPI Format Output |
|---|---|
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
| Touch panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| Edytor | PX30 Maksymalna częstotliwość1,4 GHz |
|---|---|
| Interfejs aparatu | 1x interfejs kamery MIPI-CSI |
| Rodzaje kart pamięci | Wsparcie karty TF --- najwyższy dysk 32G. |
| Baran | 1G DDR3 (obsługa maksymum 2 GB) |
| HDMI_OUT | Wsparcie |
| Zasilanie | Wejście DC5V/3A; Bateria litowa 3,7 V. |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 112 mmx100,5mmx1,2 mm |
| Główny układ scalony | RK3399 Maksymalna częstotliwość 2,0 GHz |
| Sieć | Obsługa 10 MHz/100 MHz/1000 MHz LAN i 2,4 g/5G bezprzewodowego Wi -Fi |
| Wyjście audio | Stereofoniczny |
| Nazwa produktu | Płyta główna Linux |
|---|---|
| TP | I2C i interfejs USB TP |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Temperatura | -20°-80℃ |
| Kamera | Kamera MIPI |