| Temperatura | -20°-80℃ |
|---|---|
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Otwór na wkręt | :prężnica 4 mm |
| Ethernetu | 10/100/1000m |
| EMMC | 16G-128G Opcjonalnie |
| Nazwa produktu | Klasa przemysłowa 12V ANDROID MASTER MASZYNTA MATORA MATORY Z 2,2G DDR3 i 13,3 -calową ekranem dotyk |
|---|---|
| Zasilanie | Wejście 12 V /3A |
| Wyjście audio | Stereo, wspierające dźwięk Dolby |
| Wyjście wideo | Obsługuj wyjście wideo LVD, EDP i HDMI oraz najwyższą rozdzielczość 3840x2160. |
| Wyświetlacz | 5/7/10.1/13.3/15/18,5/21,5 cala lcd ekran dotykowy |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| TP | Interfejs I2C/USB TP |
| Typ karty pamięci | TF CARD |
| Rozmiar PCB | 100mm * 80mm |
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Nazwa produktu | 10.1 cali płyta sterująca wyświetlacza automatyczna płyta główna z ekranem dotykowym i wyjściem HD-M |
|---|---|
| Kamera | Kamera MIPI/USB |
| HDMI | Wyjście HMDI |
| Wyjście wideo | Obsługuj wyjście wideo LVD, EDP i HDMI oraz najwyższą rozdzielczość 3840x2160. |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara, gdy jest wyłączona, obsługuje automatyczną restart i wyłącz. |
| Nazwa produktu | Płyta główna Linux |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| system operacyjny | ANDROID |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Kamera | Kamera USB |
| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta na maszynę POS |
|---|---|
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
| RTC | Suppot |
| Wyjście wideo | Wsparcie poziomu wyświetlania pionowego |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna POS |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| Typ karty pamięci | Wsparcie TF-CARD |
| Rozmiar PCB | 100mm * 80mm |
|---|---|
| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Port seryjny | 4 w sumie typy opcjonalne, TTL (0-4 szt.), RS232 (0-4 szt.) |
| Typ karty pamięci | TF CARD |