| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Ürün Adı | Rockchip RK3568 Dijital Tabela Anakart HD-MI LVDS 4K HD LCD 2GB+32GB Android11 Endüstriyel sınıf P |
|---|---|
| İşlemci | Dört çekirdekli Cortex-A55 (64 bit, 2.0GHz'e kadar)-Gömülü iş yükleri için verimli çoklu görev. |
| GPU | ARM G52 2EE - UI'ler ve ekranlar için gelişmiş grafik API'larını (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Güç kaynağı | Dc12v3a girişi |
|---|---|
| Tp | I2C /USB arayüzü TP |
| Görüntüle | Destek Lvds (Çift 8,1920*1080) , EDP |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kart |
| PCB boyutu | 100mm*80mm |
| Ürün Adı | Dört çekirdekli 2.0GHz Gigabit Ethernet RK3568 POS anakart gömülü donanımı AI ile |
|---|---|
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Türü | çok katmanlı pcb |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| Ürün Adı | Gömülü Linux Anakart JLD-A09 |
|---|---|
| Görüntülemek | Destek Lvds (Çift 8,1920*1080) , EDP , MIPI , HDMI |
| Ses Çıkışı | Stereo, Destek Dolby |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |
| Modeli | JLD-P01 |
|---|---|
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Model | JLD-092 |
|---|---|
| Türü | çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB boyutu | 100mmx70mmx1.6mm |
| Ürün Adı | RK3568 gömülü sistem kartı |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| İşlemci | Dört çekirdekli Cortex-A55 (64 bit, 2.0GHz'e kadar)-Gömülü iş yükleri için verimli çoklu görev. |
| GPU | ARM G52 2EE - UI'ler ve ekranlar için gelişmiş grafik API'larını (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) |