| Hafıza | 2G/4G LPDDR3 seçeneği |
|---|---|
| Tp | I2C /USB arayüzü TP |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kart |
| PCB boyutu | 100mm*80mm |
| Güç kaynağı | Dc12v3a girişi |
| Hafıza | 2G/4G LPDDR3 seçeneği |
|---|---|
| PCB boyutu | 100mm*80mm |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kart |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| Görüntüle | Destek Lvds (Çift 8,1920*1080) , EDP |
| Ses çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
|---|---|
| Video çıkışı | HDMI |
| Sıcaklık | -20 °- 80 ℃ |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| Genişleme yuvaları | TF kartı, pcie sim kartı |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin , Otomatik güç açılıp kapalı |
|---|---|
| Görüntüle | Destek LVD'leri , EDP , MIPI , HDMI |
| Serili Port | 7 Toplamda, İsteğe bağlı Tipler, TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485 ((0-2 Pcs) |
| Nakit kutusu arayüzü | RJ11 6P6C |
| NPU | 1TOPS |
| Ürün Adı | Android Sağlam Tablet Gömülü Endüstriyel Tablet Anakart MIPI HD 4K RK3399 Tablet Tipi için Dört Çeki |
|---|---|
| işletim sistemi | Android 7.1/10.0 |
| Ana IC | RK3399 Maksimum frekans 2.0 GHz |
| PCB boyutu | 112mmx100.5mmx1.2mm |
| Uygulanan Alan | Endüstriyel tablet, tıbbi tablet, engebeli tablet vb. |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Ürün Adı | Pos Gömülü ARM Anakartı |
|---|---|
| USB arayüzü | Dahili USB 2.0 soketleri (4 adet), harici USB 3.0 (1 adet) 2.0 (2 adet) OTG (1 adet) |
| Seri bağlantı noktası | Toplamda 5 adet, opsiyonel tipler, TTL (1-5 adet), RS232 (0-4 adet) |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Seri bağlantı girişleri | TTL (1-7 PC), RS232 (0-6 PC), Rs485 (0-2 PC) |
|---|---|
| işlemci | Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci |
| NPU | 1TOPS |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Ürün Adı | Android Ana kartı |
| işlemci | Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Seri bağlantı girişleri | TTL (1-7 PC), RS232 (0-6 PC), Rs485 (0-2 PC) |
| Görüntüle | LVDS MIPI EDP HDMI ekranı destek |
| NPU | 1TOPS |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
|---|---|
| Seri bağlantı girişleri | TTL (1-7 PC), RS232 (0-6 PC), Rs485 (0-2 PC) |
| Dolgu Işığı | 12V doldurma ışığı (kontrol edilebilir anahtar) |
| Görüntüle | LVDS MIPI EDP HDMI ekranı destek |
| Ürün Adı | Android Ana kartı |