| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G seçeneği |
| PCB Boyutu | 100mm*80mm |
| Wifi | 2.4g/5g wifi bt |
| USB arayüzü | Dahili USB 2.0 (7 adet), harici USB 2.0 (1 adet), harici OTG (1 adet) |
| Ürün Adı | gömülü linux ana kartı |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| ethernet | 10/100/1000m |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |
| Ürün Adı | Gömülü ARM Anakart RK3566 |
|---|---|
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Sıcaklık | -20 °- 80 ℃ |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| işlemci tipi | RK3568 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 2.0GHz |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Ürün adı | Gömülü Endüstriyel ARM Anakart |
|---|---|
| WİFİ | 2.4G/5G Wi-Fi BT |
| İşletim Sistemi | ANDROID11/LinuxUbuntu |
| PCB Katmanı | 8 Katmanlı Tahta |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Ürün Adı | Gömülü Kontrol Anakartı |
|---|---|
| TP | I2C ve USB arayüzü TP |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Sıcaklık | -20°-80°C |
| Kamera | MIPI kamera |
| Ürün Adı | JLD-A09 Gömülü Linux Kartı |
|---|---|
| Kamera | MIPI kamera |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |
| Ürün Adı | Linux Ana pano |
|---|---|
| TP | I2C ve USB arayüzü TP |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Sıcaklık | -20°-80°C |
| Kamera | MIPI kamera |
| Ürün Adı | Rockchip RK3566 Gömülü ARM Anakart |
|---|---|
| Fabrika | Evet |
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |