| Nazwa produktu | Opłacalny Allwinner A133 Android Motherboard SOM System wbudowany na modułę PCB PCB Pojedyncza tabli |
|---|---|
| procesor | Czterordzeniowy procesor Cortex-A53 o prędkości zegara 1,6 GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, obsługujący OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1 i OpenCL 1.2. |
| Pamięć | Obsługuje opcje DDR4 1G/2G/4G. |
| Przechowywanie | Pamięć EMMC z opcjonalnymi zdolnościami 16G-128G. |
| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 100mm * 80mm |
| Typ karty pamięci | TF CARD |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS (Dual 8, 1920*1080) EDP |
| Nazwa produktu | Płyta główna Rockchip RK3568 |
|---|---|
| system operacyjny | ANDROID |
| RTC | Obsługa pamięci zegara wyłączania, automatyczne włączanie i wyłączanie |
| Temperatura | -20°-80℃ |
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Nazwa produktu | Płyta główna z obwodem PCBA RK3568 |
|---|---|
| Zasilanie | Wejście DC12V-24V |
| TP | Interfejs I2C/USBTP |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM RK3566 |
|---|---|
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Nazwa produktu | Przemysłowa wbudowana płyta ARM RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPÓW |
| Rozmiar PCB | 170mm*170mm |
| system operacyjny | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V |
| Nazwa produktu | Płyta główna systemu wbudowanego |
|---|---|
| Procesor | Czterordzeniowy kora-A55 (64-bitowa, do 2,0 GHz)-wydajna wielozadaniowość dla obciążeń osadzonych. |
| GPU | ARM G52 2EE - Obsługuje zaawansowane interfejsy API graficzne (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) dla UIS i |
| NPU | 1 szczyty AI Accelerator - Włącza lekkie zadania AI Edge (np. Wykrywanie obiektów, AI Voice). |
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |
| Rozmiar PCB | 170 mm*105 mm |
|---|---|
| Kamera | Wsparcie dla kamery USB |
| GPU | Mali-G52GPU |
| NPU | Rk nnt 0,8t |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V |
| Nazwa produktu | Płyta główna Rockchip RK3566 z wbudowanym procesorem ARM |
|---|---|
| Fabryka | Tak |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | Rockchip Rk3568 Android Board Quad Core Industrial Arm Board Android 11 Embedded Pcb Mainboard |
|---|---|
| Materiał | RF4 |
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| Warstwa | 6 |
| Rozmiar PCB | 170 mmx170 mm |