| Nazwa produktu | Przemysłowa wbudowana płyta ARM RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPÓW |
| Rozmiar PCB | 170mm*170mm |
| system operacyjny | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V |
| Nazwa produktu | Android RK3288 POS Motherboard Development Linux Board LVDS PCBA Manufacture RockChip PX30 Niestanda |
|---|---|
| CPU | Quad Core Arm Cortex-A17 Procesor podstawowy |
| GPU | Procesor graficzny ARM Mail-T764 |
| Pamięć | 2,2 g DDR3 lub 4G DDR3 |
| Składowanie | 3,8 g ~ 64 g dla opcji (standard otwarcia płyty to 8G) |
| Nazwa produktu | Wbudowana płytka PCB ARM |
|---|---|
| Stan produktów | Magazyn |
| Aplikacja | KIOSK z automatami POS |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM |
|---|---|
| Stan produktów | Magazyn |
| Aplikacja | KIOSK z automatami POS |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Nazwa produktu | RK3568 RK3588 Przemysłowa płyta główna |
|---|---|
| Pamięć | Opcjonalnie 2G/4G/8G DDR4 |
| EMMC | 16G-128G Opcjonalnie |
| Warstwa PCB | Płyta 8-warstwowa |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Nazwa produktu | Płyta główna Linux |
|---|---|
| BARAN | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Linux RK3288 |
|---|---|
| Opcje uaktualnienia | aktualizacje oprogramowania |
| Obsługa karty pamięci | Karta TF do 32G |
| Pojemność pamięci | 2G/4G DDR3 |
| Pojemność pamięci | 8G ~ 64G EMMC |
| Nazwa produktu | Płyta główna JLD-F02 dla systemu frekwencji |
|---|---|
| GPU | Mali-T764 GPU, obsługa AFBC (kompresja buforu ramy), wbudowany wysokiej wydajności sprzęt akceleracj |
| Inny wyświetlacz z podwójnym ekranem | Wsparcie |
| Pojemność EMMC | Opcje 8G/16G/32G/64G/128G |
| Obsługa karty pamięci | Karta TF do 32G |
| Typ | Multilayer PCB |
|---|---|
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| OS | Android 11/Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| Nazwa produktu | Płyta główna z wbudowanym procesorem ARM |
|---|---|
| Interfejs USB | Wbudowane gniazda USB 2.0 (4 szt.), zewnętrzne USB 3.0 (1 szt.) 2.0 (2 szt.) OTG (1 szt.) |
| Port szeregowy | Łącznie 5, typy opcjonalne, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.) |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |