| Nazwa produktu | Wbudowana płyta systemu |
|---|---|
| NPU | 1tops |
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Składowanie | 16 GB-128 GB EMMC + TF-CARD-Niezawodna pamięć dla systemu operacyjnego, aplikacji i dzienników. |
| Nazwa produktu | Wbudowana tablica POS RK3288 |
|---|---|
| RTC | Obsługa pamięci zegara wyłączania, automatyczne włączanie i wyłączanie |
| Temperatura | -20°-80℃ |
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| TP | Interfejs I2C/USBTP |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna maszyny POS |
|---|---|
| system operacyjny | ANDROID |
| RTC | Obsługa pamięci zegara wyłączania, automatyczne włączanie i wyłączanie |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Nazwa produktu | POS SYSTEM SYSTEM MNOBOOTA |
|---|---|
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL 、 RS232 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | JLD-A09 Wbudowana płyta Linux |
|---|---|
| Kamera | Kamera MIPI |
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| RTC | Wspieraj pamięć zegara zasilania, automatyczna moc włączona i wyłączona |
|---|---|
| Ethernet | 10/100m |
| Wyjście audio | Stereo, obsługa efektu dźwiękowego Dolby |
| EMMC | Opcja 16G-128G |
| Interfejs USB | Wewnętrzne USB 2.0 (7 szt.), Zewnętrzny USB 2.0 (1 PC), zewnętrzny OTG (1 szt.) |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta systemu |
|---|---|
| system operacyjny | ANDROID |
| RTC | Obsługa pamięci zegara wyłączania, automatyczne włączanie i wyłączanie |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Nazwa produktu | RK3568 Android 11 Wbudowana tablica Kiosk Kiosk. |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |