| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna JLD-P08 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Zasilacz | DC12V3A WEJŚCIE (drukarka nie jest wliczona) |
| Bezprzewodowy | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Nazwa produktu | Płyta główna Rockchip RK3568 z wbudowanym procesorem ARM |
|---|---|
| Wyjście wideo | obsługuje wyjście wideo w formacie LVDS, EDP, MIPI |
| OEM/ ODM | Wsparcie |
| GPU | Mali-G52GPU |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Pojemność pamięci RAM | 2G/4G/8G DDR4 Opcjonalnie |
|---|---|
| temperatury | -20 °- 80 ℃ |
| Typ procesora | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 RK3568, maksymalna częstotliwość 2,0 GHz |
| Pamięć flash | 16G-128G Opcjonalnie |
| Port seryjny | 7 W sumie, opcjonalne typy, TTL (1-7 sztuk), RS232 (0-6 sztuk), RS485 ((0-2 sztuk) |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM |
|---|---|
| Marka | Klejnot |
| OEM/ ODM | Wsparcie |
| GPU | Mali-G52GPU |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM JLD-P05 |
|---|---|
| Procesor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 RK3568, najwyższa częstotliwość to 2,0 GHz |
| OEM/ ODM | Wsparcie |
| GPU | Mali-G52GPU |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Nazwa produktu | Czterordzeniowy 2,0 GHz Gigabit Ethernet RK3568 POS Wbudowany sprzęt z AI |
|---|---|
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| Nazwa produktu | Płyta główna z wbudowanym systemem Rockchip RK3566 |
|---|---|
| Ekran dotykowy | obsługuje interfejs calowy I2C i wielodotykowy pojemnościowy ekran dotykowy interfejsu USB |
| CZ | Tak |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Interfejs USB | USB3.0 HOST/OTG |
| Nazwa produktu | Opłacalny RockChip PX30 Cortex-A35 Ramię wbudowana płyta główna Android PCBA Digital Signage Signage |
|---|---|
| CPU | PX30 (czterordzeniowa kora-A35, 1,4 GHz) |
| GPU | Multi-core ARM® MALI ™ -G31 |
| Pamięć | 1 GB DDR3 (maks. 2 GB) |
| Składowanie | 4 GB - 16 GB NAND Flash (domyślnie) lub do 32 GB EMMC |
| Nazwa produktu | wbudowana płyta główna Linux |
|---|---|
| Wyjście audio | Stereo, wsparcie Dolby |
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 Opcjonalnie |
| TP | I2C i interfejs USB TP |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |