| Ürün Adı | Gömülü Sistem Yönetim Kurulu |
|---|---|
| NPU | 1tops |
| Hafıza | 2GB/4GB/8GB DDR4 - Hafif ila orta iş yükleri için ölçeklenebilir. |
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Depolamak | 16GB-128GB EMMC + TF-CARD-İşletim sistemi, uygulamalar ve günlükler için güvenilir depolama. |
| Ürün Adı | RK3568 PCBA Devre Anakartı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | DC12V-24V girişi |
| TP | I2C /USB arayüzü TP |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Tip | Çok katmanlı pcb |
|---|---|
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| İşletim sistemi | Android 11/Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Modeli | JLD-P01 |
|---|---|
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün adı | pos ana kartı |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm*1.6mm |
| Product name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support power-off clock memory and automatic power on and off |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| Ürün adı | POS anakart RK3568 |
|---|---|
| USB arayüzü | USB HOST/OTG |
| İşletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL 、 RS232 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün Adı | Pos Gömülü ARM Anakartı |
|---|---|
| USB arayüzü | Dahili USB 2.0 soketleri (4 adet), harici USB 3.0 (1 adet) 2.0 (2 adet) OTG (1 adet) |
| Seri bağlantı noktası | Toplamda 5 adet, opsiyonel tipler, TTL (1-5 adet), RS232 (0-4 adet) |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Ürün Adı | Rockchip RK3566 Geliştirme Kartı JLD-P02 |
|---|---|
| İşlemci | RK3566 Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 1,8 GHz |
| EMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |