| Productnaam | Ingebedde systeemkaart |
|---|---|
| NPU | 1TOPS |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8GB DDR4 - schaalbaar voor lichtgewicht naar matige werklast. |
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Opslag | 16GB-128 GB EMMC + TF-Card-Betrouwbare opslag voor OS, apps en logboeken. |
| Productnaam | RK3568 PCBA-circuitmoederbord |
|---|---|
| Voeding | DC12V-24V-invoer |
| TP | I2C/USB-interface TP |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Type | Meerlagige PCB |
|---|---|
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB -maat | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Os | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Meerlagige PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB -maat | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Meerlagige PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Pos moederbord |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB -maat | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| Product name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support power-off clock memory and automatic power on and off |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| Productnaam | Pos moederbord RK3568 |
|---|---|
| USB -interface | USB HOST/OTG |
| Os | Android 11/Linux Ubuntu |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL、RS232 |
| PCB -maat | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Pos ingebed ARM-moederbord |
|---|---|
| USB -interface | Ingebouwde USB 2.0-aansluitingen (4 stuks), externe USB 3.0 (1 stuks) 2.0 (2 stuks) OTG (1 stuks) |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks) |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |
| Productnaam | Rockchip RK3566 ontwikkelingsbord JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | RK3566 Quad-core 64-bit Cortex-A55-processor, maximale frequentie 1,8 GHz |
| EMMC | 16G tot 128G Facultatief |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |