| Nazwa produktu | Wbudowana płyta systemu |
|---|---|
| NPU | 1tops |
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Składowanie | 16 GB-128 GB EMMC + TF-CARD-Niezawodna pamięć dla systemu operacyjnego, aplikacji i dzienników. |
| Nazwa produktu | Płyta główna z obwodem PCBA RK3568 |
|---|---|
| Zasilanie | Wejście DC12V-24V |
| TP | Interfejs I2C/USBTP |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Typ | Multilayer PCB |
|---|---|
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| OS | Android 11/Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Płyta główna POS |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| Product name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support power-off clock memory and automatic power on and off |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| Nazwa produktu | POS płyta główna RK3568 |
|---|---|
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL 、 RS232 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Płyta główna z wbudowanym procesorem ARM |
|---|---|
| Interfejs USB | Wbudowane gniazda USB 2.0 (4 szt.), zewnętrzne USB 3.0 (1 szt.) 2.0 (2 szt.) OTG (1 szt.) |
| Port szeregowy | Łącznie 5, typy opcjonalne, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.) |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Nazwa produktu | Płytka rozwojowa Rockchip RK3566 JLD-P02 |
|---|---|
| Procesor | RK3566 Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55, maksymalna częstotliwość 1,8 GHz |
| EMMC | Od 16G do 128G opcjonalnie |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |