| نام محصول | تخته سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| NPU | 1 تن |
| حافظه | 2GB/4GB/8 GB DDR4 - مقیاس پذیر برای بار کار سبک تا متوسط. |
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| ذخیره سازی | 16 گیگابایتی -128GB EMMC + TF-CARD-ذخیره قابل اعتماد برای سیستم عامل ، برنامه ها و سیاهههای مربوط. |
| نام محصول | مادربرد مدار PCBA RK3568 |
|---|---|
| منبع تغذیه | ورودی DC12V-24V |
| TP | رابط I2C / USB TP |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نوع | PCB چند لایه |
|---|---|
| مادی | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| پیش روی | Android 11/Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| مدل | JLD-P01 |
|---|---|
| نوع | PCB چند لایه |
| مادی | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| مدل | JLD-P01 |
|---|---|
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | مادربرد |
|---|---|
| مدل | JLD-P02 |
| مادی | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| Product name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support power-off clock memory and automatic power on and off |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| نام محصول | مادربرد POS RK3568 |
|---|---|
| رابط USB | میزبان USB/OTG |
| پیش روی | Android 11/Linux ubuntu |
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL 、 RS232 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| رابط USB | سوکت USB 2.0 داخلی (4 عدد)، USB خارجی 3.0 (1 عدد) 2.0 (2 عدد) OTG (1 عدد) |
| درگاه سریال | در مجموع 5، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد) |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نام محصول | Rockchip RK3566 Development Board JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | پردازنده چهار هسته ای RK3566 64 بیتی Cortex-A55، حداکثر فرکانس 1.8 گیگاهرتز |
| منزوی | 16 گرم تا 128 گرم اختیاری |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |