| Product Name | Embedded System Board |
|---|---|
| NPU | 1TOPS |
| Memory | 2GB/4GB/8GB DDR4 – Scalable For Lightweight To Moderate Workloads. |
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Storage | 16GB–128GB EMMC + TF-Card – Reliable Storage For OS, Apps, And Logs. |
| Product Name | RK3568 PCBA Circuit Motherboard |
|---|---|
| Power Supply | DC12V-24V Input |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Type | Multilayer Pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | POS Motherboard |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 125mm*90mm*1.6mm |
| Product Name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support Power-off Clock Memory And Automatic Power On And Off |
| Application | Commercial Display |
| OEM | Welcome |
| Product Name | POS Motherboard RK3568 |
|---|---|
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| USB Interface | Built-in USB 2.0 Sockets (4 Pcs), External USB 3.0 (1 Pce) 2.0 (2 Pcs) OTG (1 Pce) |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types, TTL (1-5 Pcs), RS232 (0-4 Pcs) |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Rockchip RK3566 Development Board JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | RK3566 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 1.8GHz |
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |