| Ürün Adı | Gömülü Sistem Yönetim Kurulu |
|---|---|
| NPU | 1tops |
| Hafıza | 2GB/4GB/8GB DDR4 - Hafif ila orta iş yükleri için ölçeklenebilir. |
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Depolamak | 16GB-128GB EMMC + TF-CARD-İşletim sistemi, uygulamalar ve günlükler için güvenilir depolama. |
| Ürün Adı | RK3568 gömülü sistem kartı |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| İşlemci | Dört çekirdekli Cortex-A55 (64 bit, 2.0GHz'e kadar)-Gömülü iş yükleri için verimli çoklu görev. |
| GPU | ARM G52 2EE - UI'ler ve ekranlar için gelişmiş grafik API'larını (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) |
| Modeli | JLD-P01 |
|---|---|
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün Adı | Turnike Sistemi Gömülü ARM Anakart |
|---|---|
| Ürün Yazılımı Güncelleme Desteği | OTA |
| Port yerleştirme | USB, HDMI |
| Bellek Kapasitesi | 2G/4G DDR3 |
| Depolama Kapasitesi | 8G ~ 64G EMMC |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 Seçeneği |
|---|---|
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| Serili Port | 4 Toplamda, Tipler Seçeneği,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Kamera. | Usb kamera |
| işletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Modeli | KIOSK POS Makinesi için Gömülü ARM Kartı |
|---|---|
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL 、 RS232 |
| ethernet | 1000 MHz destek |
| USB arayüzü | USB HOST/OTG |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün Adı | Android 11 ve Linux JLD-I01 ile uyumlu çift Gigabit LAN ile çoklu arayüz RK3568 Endüstriyel ARM kart |
|---|---|
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 80°C |
| Türü | çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Modeli | KIOSK POS Makinesi için Gömülü ARM Kartı |
|---|---|
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ağ | 10MHz/100MHz ve 2.4G/5G kablosuz wifi'yi destekleyin |
|---|---|
| Bellek Flaşı | 4G Nandflash En Yüksek Destek 16G Nandflash (EMMC Desteği 32G) |
| Ses çıkışı | Müzik seti |
| RTC | Destek |
| Video çıkışı | Destek LVD'leri, MIPI Video Çıkışı En Yüksek Çıktı Tanımı: 1920x1200 |
| işletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Güç kaynağı | Dc12v3a girişi |
| PCB boyutu | 140mm*91mm*1.6mm |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| eMMC | 16G-128G seçeneği |