| Nazwa produktu | Wbudowana płyta systemu |
|---|---|
| NPU | 1tops |
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Składowanie | 16 GB-128 GB EMMC + TF-CARD-Niezawodna pamięć dla systemu operacyjnego, aplikacji i dzienników. |
| Nazwa produktu | RK3568 Płyty systemu wbudowanego |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Typ | Multilayer PCB |
| Procesor | Czterordzeniowy kora-A55 (64-bitowa, do 2,0 GHz)-wydajna wielozadaniowość dla obciążeń osadzonych. |
| GPU | ARM G52 2EE - Obsługuje zaawansowane interfejsy API graficzne (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) dla UIS i |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM z systemem kołowrotu |
|---|---|
| Obsługa aktualizacji oprogramowania | OTA |
| Umieszczenie portu | USB, HDMI |
| Pojemność pamięci | 2G/4G DDR3 |
| Pojemność pamięci | 8G ~ 64G EMMC |
| Pamięć | Opcja 2G/4G/8G DDR4 |
|---|---|
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Port seryjny | 4 W sumie, opcja typów,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Kamera | Kamera USB |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Model | Wbudowana płyta ARM dla maszyny KIOSK POS |
|---|---|
| Port szeregowy | Wsparcie TTL 、 RS232 |
| Ethernetu | Obsługa 1000 MHz |
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Multi Interface RK3568 Przemysłowa tablica ramienia z podwójną gigabit LAN kompatybilną z Androidem |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Zakres temperatury | -20°C do 80°C |
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| Materiał | RF4 |
| Model | Wbudowana płyta ARM dla maszyny KIOSK POS |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Sieć | Obsługa 10 MHz/100 MHz i 2,4 g/5G bezprzewodowego Wi -Fi |
|---|---|
| Błysk pamięci | 4G Nandflash Najwyższe wsparcie 16G Nandflash (EMMC Obsługa 32G) |
| Wyjście audio | Stereofoniczny |
| RTC | Wsparcie |
| Wyjście wideo | Obsługa LVDS, MIPI wideo Wyjście Najwyższa definicja wyjściowa: 1920x1200 |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Rozmiar PCB | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| eMMC | Opcja 16G-128G |