| Productnaam | Ingebedde systeemkaart |
|---|---|
| NPU | 1TOPS |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8GB DDR4 - schaalbaar voor lichtgewicht naar matige werklast. |
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Opslag | 16GB-128 GB EMMC + TF-Card-Betrouwbare opslag voor OS, apps en logboeken. |
| Productnaam | RK3568 Embedded System Board |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Type | Meerlagige PCB |
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, tot 2,0 GHz) |
| GPU | ARM G52 2EE ondersteunt geavanceerde grafische API's (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) voor gebruikersinte |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Meerlagige PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Tourniquetsysteem Ingebed ARM-moederbord |
|---|---|
| Ondersteuning voor firmware-update | OTA |
| Plaatsing van de haven | USB, HDMI |
| Geheugencapaciteit | 2G/4G DDR3 |
| Opslagcapaciteit | 8G ~ 64G EMMC |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4-optie |
|---|---|
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Reekspoort | 4 In totaal, soorten Optie,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Camera | usb camera |
| Bedrijfsvoering | Android 11/Linux Ubuntu |
| Model | Ingebed ARM-bord voor KIOSK POS-machine |
|---|---|
| Seriële poort | Ondersteuning TTL、RS232 |
| Ethernet | Ondersteuning voor 1000 MHz |
| USB -interface | USB HOST/OTG |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Multi Interface RK3568 Industrial ARM Board met Dual Gigabit Lan Compatibel met Android 11 en Linux |
|---|---|
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
| Type | Multilayer PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Model | Ingebed ARM-bord voor KIOSK POS-machine |
|---|---|
| Type | Meerlagige PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Netwerk | Ondersteuning van 10MHZ/100MHZ en 2.4G/5G draadloos WiFi |
|---|---|
| Geheugenflits | 4G NANDFLASH Hoogste ondersteuning 16G NANDFLASH ((EMMC Ondersteuning 32G) |
| Audio-uitgang | Stereo |
| RTC | Ondersteuning |
| Video-uitgang | Ondersteuning LVDS, MIPI Video Output Hoogste uitgangsdefinitie: 1920X1200 |
| Bedrijfsvoering | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Stroomvoorziening | DC12V3A-invoer |
| PCB-grootte | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| eMMC | Optie 16G-128G |