| Product Name | Embedded System Board |
|---|---|
| NPU | 1TOPS |
| Memory | 2GB/4GB/8GB DDR4 – Scalable For Lightweight To Moderate Workloads. |
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Storage | 16GB–128GB EMMC + TF-Card – Reliable Storage For OS, Apps, And Logs. |
| Product Name | RK3568 Embedded System Board |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Type | Multilayer Pcb |
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, Up To 2.0GHz) – Efficient Multitasking For Embedded Workloads. |
| GPU | ARM G52 2EE – Supports Advanced Graphics APIs (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) For UIs And Displays. |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Turnstile System Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Firmware Update Support | OTA |
| Port Placement | USB, HDMI |
| Memory Capacity | 2G/4G DDR3 |
| Storage Capacity | 8G ~ 64G EMMC |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Option |
|---|---|
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Port | 4 In Total, Types Option,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Camera | USB Camera |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Model | Embedded ARM Board For KIOSK POS Machine |
|---|---|
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| Ethernet | Support For 1000 MHZ |
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Multi Interface RK3568 Industrial ARM Board With Dual Gigabit Lan Compatible With Android 11 And Linux JLD-I01 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Temperature Range | -20°C To 80°C |
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Model | Embedded ARM Board For KIOSK POS Machine |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ And 2.4G/5G Wireless WIFI |
|---|---|
| Memory Flash | 4G NANDFLASH Highest Support 16G NANDFLASH(EMMC Support 32G) |
| Audio Output | Stereo |
| RTC | Support |
| Video Output | Support LVDS,MIPI Video Output Highest Output Definition: 1920X1200 |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Power Supply | DC12V3A Input |
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| EMMC | 16G-128G Option |