| Modeli | KIOSK POS Makinesi için Gömülü ARM Kartı |
|---|---|
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 Seçeneği |
| ethernet | 1000 MHz destek |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Ürün Adı | Maliyet Etkili Allwinner A133 Android Anakart SOM Modül ARM PCB Tek Tahta Bilgisayar Linux Android G |
|---|---|
| İşlemci | Saat hızına sahip dört çekirdekli Cortex-A53 işlemci. |
| GPU | IMG Powervr GE8300, OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1 ve OpenCl 1.2'yi destekliyor. |
| Hafıza | 1G/2G/4G DDR4 seçeneklerini destekler. |
| Depolama | 16G-128g isteğe bağlı kapasitelerle EMMC depolama. |
| Ürün adı | Gömülü ARM Anakart JLD-P05 |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, en yüksek frekans 2.0GHz'dir |
| OEM/ ODM | Destek |
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |
| Ürün adı | Android RK3288 POS Anakart Geliştirme Linux Board Lvds PCBA Üretimi Rockchip PX30 Özel Anakart Kazan |
|---|---|
| İşlemci | Dört Çekirdekli Kol Cortex-A17 Çekirdek İşlemci |
| GPU | ARM Posta-T764 Grafik İşlemci |
| Hafıza | 2.2g DDR3 veya 4G DDR3 |
| Depolamak | Seçenek için 3,8g ~ 64G (açık tahta standardı 8g) |
| Ürün adı | Gömülü Sistem Ana Kartı |
|---|---|
| İşlemci | Dört çekirdekli Cortex-A55 (64 bit, 2.0GHz'e kadar)-Gömülü iş yükleri için verimli çoklu görev. |
| GPU | ARM G52 2EE - UI'ler ve ekranlar için gelişmiş grafik API'larını (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) |
| NPU | 1 Tops AI Hızlandırıcı - Hafif Kenar AI görevlerini (örn. Nesne algılama, ses AI) etkinleştirir. |
| Hafıza | 2GB/4GB/8GB DDR4 - Hafif ila orta iş yükleri için ölçeklenebilir. |
| Ürün Adı | RK3568 Gömülü Linux Kartı |
|---|---|
| RTC | Güç kapalı saat belleğini ve otomatik anahtarlama işlevini destekler |
| Dokunmatik panel | Çok dokunaklı kapasitif dokunmatik ekranı destekler |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 80°C |
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| PCB boyutu | 140mm*91mm*1.6mm |
|---|---|
| Kamera. | Usb kamera |
| Serili Port | 4 Toplamda, Tipler Seçeneği,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 Seçeneği |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| işletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
| Görüntüle | LVDS,EDP,MIPI desteği |
| NPU | 1TOPS |
| Ses çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
| Product Name | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option Industrial ARM Board with External USB 2.0 2 3.0 1 OTG 1 and Temperature Range -20° to 80C |
|---|---|
| Rom | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB Optional |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |