| Ürün adı | Maliyet Etkin Rockchip PX30 CORTEX-A35 ARM Gömülü Ana Tahta Android PCBA Anakart LVD'li Dijital |
|---|---|
| İşlemci | PX30 (dört çekirdekli Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | Çok çekirdekli ARM® Mali ™ -G31 |
| Hafıza | 1GB DDR3 (maks 2GB) |
| Depolamak | 4GB - 16GB NAND Flash (Varsayılan) veya 32GB'a kadar EMMC |
| Product name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer for Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | multi-core ARM® Mali™-G31 |
| Product name | Embedded System Motherboard ARM Android Board PX30 1.6GHZ 2G DDR4 LVDS Display Control Board For Digital Signage JLD-A13 |
|---|---|
| Network Connectivity | Supports 10/100M Ethernet and 2.4GHz Wi-Fi, integrated with Bluetooth functionality. |
| Audio Features | Stereo output with Dolby sound effects, equipped with a 3.5mm headphone jack, 2P1.25 microphone jack, and 4P2.0 speaker jack. |
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor with a clock speed of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, and OpenCL 1.2. |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Ürün adı | Endüstriyel RK3588 Gömülü ARM Kartı JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ÜST |
| PCB boyutu | 170mm*170mm |
| İşletim Sistemi | ANDROID11/LinuxUbuntu |
| Güç Kaynağı Modu | DC12V Girişi |
| Ürün adı | Endüstriyel RK3588 Gömülü ARM Kartı JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ÜST |
| PCB boyutu | 170mm*170mm |
| İşletim Sistemi | ANDROID11/LinuxUbuntu |
| Güç Kaynağı Modu | DC12V Girişi |
| Ürün adı | Endüstriyel gömülü kol tablosu |
|---|---|
| İşlemci | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Güç kaynağı | DC12V Girişi |
| Product name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory card type | TF-CARD |
| Power supply | DC12V Input |
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Ürün adı | Gömülü Endüstriyel ARM Anakart |
|---|---|
| WİFİ | 2.4G/5G Wi-Fi BT |
| İşletim Sistemi | ANDROID11/LinuxUbuntu |
| PCB Katmanı | 8 Katmanlı Tahta |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Ürün Adı | Rockchip RK3568 Dijital Tabela Anakart HD-MI LVDS 4K HD LCD 2GB+32GB Android11 Endüstriyel sınıf P |
|---|---|
| İşlemci | Dört çekirdekli Cortex-A55 (64 bit, 2.0GHz'e kadar)-Gömülü iş yükleri için verimli çoklu görev. |
| GPU | ARM G52 2EE - UI'ler ve ekranlar için gelişmiş grafik API'larını (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |