| نام محصول | تخته سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| NPU | 1 تن |
| حافظه | 2GB/4GB/8 GB DDR4 - مقیاس پذیر برای بار کار سبک تا متوسط. |
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| ذخیره سازی | 16 گیگابایتی -128GB EMMC + TF-CARD-ذخیره قابل اعتماد برای سیستم عامل ، برنامه ها و سیاهههای مربوط. |
| نام محصول | RK3568 سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| CPU | Cortex-A55 چهار هسته ای (64 بیتی ، تا 2.0 گیگاهرتز)-چند وظیفه ای کارآمد برای بارهای کار تعبیه شده. |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE - از API های گرافیکی پیشرفته (OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1) برای UIS و نمایشگرها پشتیبانی |
| مدل | JLD-P01 |
|---|---|
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | مادربرد ARM تعبیه شده سیستم Turnstile |
|---|---|
| پشتیبانی از بروزرسانی سیستم عامل | OTA |
| محل قرارگیری بندر | USB ، HDMI |
| ظرفیت حافظه | 2G/4G DDR3 |
| ظرفیت ذخیره سازی | 8g ~ 64G EMMC |
| حافظه | گزینه 2G/4G/8G DDR4 |
|---|---|
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| درگاه سریال | 4 در کل، انواع گزینه،TTL ((1-4)、RS232 ((0-3)、RS485 ((0-2) |
| دوربین | دوربین USB |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| مدل | برد ARM تعبیه شده برای دستگاه KIOSK POS |
|---|---|
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL 、 RS232 |
| اترنت | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| رابط USB | میزبان USB/OTG |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | رابط Multi RK3568 بازوی صنعتی با Gigabit LAN سازگار با Android 11 و Linux JLD-I01 |
|---|---|
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| محدوده دما | -20 تا 80 درجه سانتی گراد |
| نوع | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| مدل | برد ARM تعبیه شده برای دستگاه KIOSK POS |
|---|---|
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| شبکه | پشتیبانی از 10MHz/100MHz و WIFI بی سیم 2.4 گرم/5G |
|---|---|
| فلش حافظه | 4G Nandflash بالاترین پشتیبانی 16G Nandflash (پشتیبانی EMMC 32G |
| خروجی صدا | استریو |
| RTC | حمایت |
| خروجی تصویری | پشتیبانی از LVDS ، MIPI Output Output بالاترین تعریف خروجی: 1920x1200 |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
|---|---|
| منبع برق | ورودی DC12V3A |
| اندازه PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| eMMC | گزینه 16G-128G |