| Ürün Adı | gömülü linux ana kartı |
|---|---|
| Ses Çıkışı | Stereo, Destek Dolby |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
| TP | I2C ve USB arayüzü TP |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Ürün Adı | RK3288 Gömülü POS Kartı |
|---|---|
| RTC | Kapanma saat hafızasını destekleyin, otomatik açma ve kapatma |
| Sıcaklık | -20°-80°C |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi |
| TP | I2C /USB arayüzü TP |
| Ürün Adı | Gömülü POS Makinesi Anakartı |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android |
| RTC | Kapanma saat hafızasını destekleyin, otomatik açma ve kapatma |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Ürün adı | POS gömülü sistem anakart |
|---|---|
| USB arayüzü | USB HOST/OTG |
| İşletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL 、 RS232 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün Adı | JLD-A09 Gömülü Linux Kartı |
|---|---|
| Kamera | MIPI kamera |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin , Otomatik güç açılıp kapalı |
|---|---|
| Ethernet | 10/100m |
| Ses çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
| EMMC | 16G-128G seçeneği |
| USB arayüzü | Dahili USB 2.0 (7 adet), harici USB 2.0 (1 adet), harici OTG (1 adet) |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| Ürün Adı | Gömülü Sistem Yönetim Kurulu |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android |
| RTC | Kapanma saat hafızasını destekleyin, otomatik açma ve kapatma |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Ürün Adı | RK3568 Android 11 Gömülü Kart Self Hizmet Kiosk POS Makine 1TOPS NPU JLD-A08 |
|---|---|
| PCB boyutu | 140mm*91mm*1.6mm |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |