| Ürün Adı | Maliyet Etkili Allwinner A133 Android Anakart SOM Modül ARM PCB Tek Tahta Bilgisayar Linux Android G |
|---|---|
| İşlemci | Saat hızına sahip dört çekirdekli Cortex-A53 işlemci. |
| GPU | IMG Powervr GE8300, OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1 ve OpenCl 1.2'yi destekliyor. |
| Hafıza | 1G/2G/4G DDR4 seçeneklerini destekler. |
| Depolama | 16G-128g isteğe bağlı kapasitelerle EMMC depolama. |
| Hafıza | 2G/4G LPDDR3 seçeneği |
|---|---|
| PCB boyutu | 100mm*80mm |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kart |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| Görüntüle | Destek Lvds (Çift 8,1920*1080) , EDP |
| Ürün adı | Rockchip RK3568 Anakart Anakartı |
|---|---|
| İşletim Sistemi | ANDROİD |
| RTC | Kapanma saat hafızasını destekleyin, otomatik açma ve kapatma |
| Sıcaklık | -20°-80°C |
| Güç kaynağı | DC12V3A girişi |
| Ürün Adı | RK3568 PCBA Devre Anakartı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | DC12V-24V girişi |
| TP | I2C /USB arayüzü TP |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün Adı | Gömülü ARM Anakart RK3566 |
|---|---|
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Ürün adı | Endüstriyel RK3588 Gömülü ARM Kartı JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ÜST |
| PCB boyutu | 170mm*170mm |
| İşletim Sistemi | ANDROID11/LinuxUbuntu |
| Güç Kaynağı Modu | DC12V Girişi |
| Ürün adı | Gömülü Sistem Ana Kartı |
|---|---|
| İşlemci | Dört çekirdekli Cortex-A55 (64 bit, 2.0GHz'e kadar)-Gömülü iş yükleri için verimli çoklu görev. |
| GPU | ARM G52 2EE - UI'ler ve ekranlar için gelişmiş grafik API'larını (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) |
| NPU | 1 Tops AI Hızlandırıcı - Hafif Kenar AI görevlerini (örn. Nesne algılama, ses AI) etkinleştirir. |
| Hafıza | 2GB/4GB/8GB DDR4 - Hafif ila orta iş yükleri için ölçeklenebilir. |
| PCB boyutu | 170mm*105mm |
|---|---|
| Kamera. | USB kamerayı destekleyin |
| GPU | Mali-G52GPU |
| NPU | RK NNT 0.8T |
| Güç kaynağı modu | DC12V girişi |
| Ürün Adı | Rockchip RK3566 Gömülü ARM Anakart |
|---|---|
| Fabrika | Evet |
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Ürün Adı | RockChip RK3568 Android Board Dört Çekirdek Endüstriyel ARM Board Android 11 Gömülü PCB MADELE |
|---|---|
| Malzeme | RF4 |
| Türü | çok katmanlı pcb |
| Katman | 6 |
| PCB boyutu | 170mmx170mm |