| Ürün adı | Gömülü Ana Kart JLD-P08 |
|---|---|
| PCB Boyutu | 146mm*70mm*1.6mm |
| İşletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Güç kaynağı | DC12V3A girişi (yazıcı dahil değil) |
| Kablosuz | 2.4g/5g wifi bt |
| Ürün adı | Rockchip RK3568 Gömülü ARM Anakart |
|---|---|
| Video Çıkışı | LVDS, EDP, MIPI formatlı video çıkışını destekler |
| OEM/ ODM | Destek |
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |
| RAM Kapasitesi | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
|---|---|
| Sıcaklık | -20 °- 80 ℃ |
| işlemci tipi | RK3568 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 2.0GHz |
| FLAŞ bellek | 16G-128G isteğe bağlı |
| Serili Port | 7 Toplamda, İsteğe bağlı Tipler, TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485 ((0-2 Pcs) |
| Ürün adı | Yerleşik ARM Ana kartı |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| OEM/ ODM | Destek |
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |
| Ürün adı | Gömülü ARM Anakart JLD-P05 |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, en yüksek frekans 2.0GHz'dir |
| OEM/ ODM | Destek |
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |
| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Ürün Adı | Dört çekirdekli 2.0GHz Gigabit Ethernet RK3568 POS anakart gömülü donanımı AI ile |
|---|---|
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Türü | çok katmanlı pcb |
| Ürün Adı | Gömülü Sistem Yönetim Kurulu |
|---|---|
| NPU | 1tops |
| Hafıza | 2GB/4GB/8GB DDR4 - Hafif ila orta iş yükleri için ölçeklenebilir. |
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Depolamak | 16GB-128GB EMMC + TF-CARD-İşletim sistemi, uygulamalar ve günlükler için güvenilir depolama. |
| Ürün adı | Rockchip RK3566 Gömülü Sistem Anakartı |
|---|---|
| OEM / DOM | I2C inç arayüzü ve USB arayüzü çoklu dokunmatik kapasitif dokunmatik kayşat desteği |
| RT | Evet |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| USB Arayüzü | USB3.0 HOST/OTG |
| Ürün adı | Maliyet Etkin Rockchip PX30 CORTEX-A35 ARM Gömülü Ana Tahta Android PCBA Anakart LVD'li Dijital |
|---|---|
| İşlemci | PX30 (dört çekirdekli Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | Çok çekirdekli ARM® Mali ™ -G31 |
| Hafıza | 1GB DDR3 (maks 2GB) |
| Depolamak | 4GB - 16GB NAND Flash (Varsayılan) veya 32GB'a kadar EMMC |