| Ürün adı | Endüstriyel RK3588 Gömülü ARM Kartı JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ÜST |
| PCB boyutu | 170mm*170mm |
| İşletim Sistemi | ANDROID11/LinuxUbuntu |
| Güç Kaynağı Modu | DC12V Girişi |
| Ürün adı | Android RK3288 POS Anakart Geliştirme Linux Board Lvds PCBA Üretimi Rockchip PX30 Özel Anakart Kazan |
|---|---|
| İşlemci | Dört Çekirdekli Kol Cortex-A17 Çekirdek İşlemci |
| GPU | ARM Posta-T764 Grafik İşlemci |
| Hafıza | 2.2g DDR3 veya 4G DDR3 |
| Depolamak | Seçenek için 3,8g ~ 64G (açık tahta standardı 8g) |
| Ürün Adı | Gömülü ARM PCB Kartı |
|---|---|
| Ürün Durumu | Stoklamak |
| Başvuru | POS Makinesi KİOSK'u |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Ürün Adı | Yerleşik ARM Ana kartı |
|---|---|
| Ürün Durumu | Stoklamak |
| Başvuru | POS Makinesi KİOSK'u |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Ürün adı | RK3568 RK3588 Endüstriyel Anakart |
|---|---|
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 İsteğe Bağlı |
| EMMC | 16G-128G İsteğe Bağlı |
| PCB Katmanı | 8 Katmanlı Tahta |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Ürün Adı | Linux Ana pano |
|---|---|
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |
| Ürün Adı | RK3288 Linux Gömülü Kart |
|---|---|
| Güncelleme Seçenekleri | Firmware güncellemeleri |
| Hafıza Kartı Desteği | 32G'ye kadar TF kartı |
| Bellek Kapasitesi | 2G/4G DDR3 |
| Depolama Kapasitesi | 8G ~ 64G EMMC |
| Ürün Adı | Katılım sistemi için jld-f02 anakart |
|---|---|
| GPU | Mali-T764 GPU, Destek AFBC (Frame Buffer Sıkıştırma), Gömülü Yüksek Performanslı 2D Hızlanma Donanım |
| Çift ekranlı farklı ekran | Destek |
| EMMC kapasitesi | 8G/16G/32G/64G/128G seçenekleri |
| Hafıza Kartı Desteği | 32G'ye kadar TF kartı |
| Tip | Çok katmanlı pcb |
|---|---|
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| İşletim sistemi | Android 11/Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| Ürün Adı | Pos Gömülü ARM Anakartı |
|---|---|
| USB arayüzü | Dahili USB 2.0 soketleri (4 adet), harici USB 3.0 (1 adet) 2.0 (2 adet) OTG (1 adet) |
| Seri bağlantı noktası | Toplamda 5 adet, opsiyonel tipler, TTL (1-5 adet), RS232 (0-4 adet) |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |