| Product Name | Kiosk Module Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Digital Signage Advertising Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Audio Output | Stereo, Support Dolby |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Product Name | Advertising Display Board |
|---|---|
| Adaptive Temperature | -20°-80℃ |
| Power Supply | DC12V3A Input |
| USB Interface 4G | Built-in USB 2.0 Sockets (4), External USB 3.0 HOST (1), External OTG (1) Supports PCIE 4G Function Modules |
| TP | I2C And USB Interface Touch Screen |
| Product Name | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| USB Interface | Built-in USB 2.0 Sockets (4 Pcs), External USB 3.0 (1 Pce) 2.0 (2 Pcs) OTG (1 Pce) |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types, TTL (1-5 Pcs), RS232 (0-4 Pcs) |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Rockchip RK3568 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Video Output | Support LVDS, EDP, MIPI Format Video Output |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 100MHZ LAN Interface |
|---|---|
| RTC | Support |
| Connectivity | WiFi, Bluetooth, 4G LTE |
| Product Type | Computer |
| PCB Size | 120mmX85mm |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Ports | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Product Name | Stable Quad Core System Board RK3566 Android Motherboard ODM ARM Mainboard For Media Player POS Machine Digital Signage JLD-P02 |
|---|---|
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| PCB Size | 125mm*90mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Linux Ubuntu System Embedded Motherboard |
|---|---|
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Supports Power-off Clock Memory And Automatic On/off |
| Camera | USB Camera |
| Audio Interface | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |