| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Meerlagige PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB -maat | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Stable Quad Core System board RK3566 Android Motherboard ODM ARM Mainboard voor Media Player POS Mac |
|---|---|
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| PCB Grootte | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4-optie |
|---|---|
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Reekspoort | 4 In totaal, soorten Optie,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Camera | usb camera |
| Bedrijfsvoering | Android 11/Linux Ubuntu |
| Productnaam | Ingebouwde ARM-printplaat |
|---|---|
| Productenstatus | Voorraad |
| Sollicitatie | POS-machine KIOSK |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |
| Type | Multilayer PCB |
|---|---|
| materiaal | RF4 |
| De laag | 4 |
| PCB-grootte | 120 mmX85 mm |
| Bedrijfsvoering | Android 8.1/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Seriële poorten | TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
|---|---|
| Verwerker | Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor |
| NPU | 1TOPS |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Naam van het product | androïde motherboard |
| Verwerker | RK3288 Quad Core ARM CORTEX-A17 1. Maximale frequentie 1,8 GHz |
|---|---|
| Opslag | 2.2G DDR3 of 4G DDR3 |
| Verenigbaarheid | Compatibel met verschillende verkoopmachines |
| USB -interface | USB HOST*4 OTG*1 |
| RTC | Ondersteuning van klokgeheugen wanneer het is uitgeschakeld, ondersteuning van automatische herstart |
| Productnaam | Kosteneffectief Allwinner A133 Android Moederbord SOM Embedded System on Module Arm Pcb Single Board |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor met een kloksnelheid van 1,6 GHz. |
| GPU's | IMG PowerVR GE8300, ondersteunt OpenGL ES 3.2Vulkan 1.1, en OpenCL 1.2. |
| Geheugen | Ondersteunt 1G/2G/4G DDR4-opties. |
| Bewaarplaats | eMMC-opslag met optionele capaciteiten van 16G-128G. |
| Geheugen | 2G DDR4 / 4G DDR |
|---|---|
| Weergave | Ondersteuning van LVDS,EDP,MIPI,HDMI |
| Video-invoer | HtDMI2.1、 CVBS |
| Aanpassingstemperatuur | -20 - 80 °C |
| Stroomvoorziening | DC12V-invoer |
| Ethernet | 100 MHz LAN-interface |
|---|---|
| RTC | Ondersteuning |
| Connectiviteit | Wifi, Bluetooth, 4G LTE |
| Productsoort | Computer |
| PCB-grootte | 120 mmX85 mm |