| Productnaam | Android 11/ Linux Ubuntu -moederbord |
|---|---|
| CPU | RK3566 Hoogste frequentie tot 1,8 GHz |
| TP | I2C en USB -interface Touchscreen |
| Sollicitatie | Commerciële weergave |
| OEM | Welkom |
| Model | JLD-092 |
|---|---|
| Type | Multilayer PCB |
| Materiaal | RF4 |
| De laag | 4 |
| PCB-grootte | 100 mmX70 mmX1,6 mm |
| Productnaam | Geïntegreerd systeemhoofdbord |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, tot 2,0 GHz) |
| GPU | ARM G52 2EE ondersteunt geavanceerde grafische API's (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) voor gebruikersinte |
| NPU | 1 TOPS AI-versneller ️ Mogelijk maakt lichtgewicht rand AI-taken (bijvoorbeeld objectdetectie, spraa |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8GB DDR4 - schaalbaar voor lichtgewicht naar matige werklast. |
| Productnaam | Advertentiebord |
|---|---|
| Adaptieve temperatuur | -20°-80℃ |
| Voeding | DC12V3A-ingang |
| USB -interface 4G | Ingebouwde USB 2.0 Sockets (4), externe USB 3.0-host (1), externe OTG (1) ondersteunt PCIe 4G-functi |
| TP | I2C en USB -interface Touchscreen |
| Productnaam | Kioskmodule-moederbord |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | I2C/USB-interface TP |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Rockchip RK3566 ingebed ARM-moederbord |
|---|---|
| Fabriek | Ja |
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
|---|---|
| Camera | usb camera |
| Reekspoort | 4 In totaal, soorten Optie,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4-optie |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| eMMC | 16G tot 128G Facultatief |
|---|---|
| GPU's | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Facultatief |
| Audio-uitgang | Stereo, ondersteunt Dolby Sound Effect |
| Bedrijfsvoering | Android 11/Linux Ubuntu |
| Naam van het product | Rockchip RK3568 Digital Signage Motherboard Hd-mi Lvds 4K HD LCD 2gb+32gb Android11 Industriële POS- |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, tot 2,0 GHz) |
| GPU's | ARM G52 2EE ondersteunt geavanceerde grafische API's (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) voor gebruikersinte |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Ondersteuning voor Bluetooth | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| PCB-grootte | 164 mm*100 mm*1,6 mm |
| Operating System | Android7.1 |
| Flash | 8G-64G EMMC (hoogste ondersteuning 128G) |
| Vragen | Merknaam: JEWELLED, modelnummer: JLDA06, vervaardigd in China, minimum orderhoeveelheid: 1 stuk, bet |