| Productnaam | Kosteneffectieve Rockchip PX30 Cortex-A35 ARM EMBEDD MACHTBOARD ANDROID PCBA MOETBORD Digitale Signa |
|---|---|
| CPU | PX30 (quad-core cortex-A35, 1,4 GHz) |
| GPU | multi-core arm® mali ™ -g31 |
| Geheugen | 1 GB DDR3 (max 2 GB) |
| Opslag | 4GB - 16 GB NAND Flash (standaard) of tot 32 GB EMMC |
| Product name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer for Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | multi-core ARM® Mali™-G31 |
| Product name | Embedded System Motherboard ARM Android Board PX30 1.6GHZ 2G DDR4 LVDS Display Control Board For Digital Signage JLD-A13 |
|---|---|
| Network Connectivity | Supports 10/100M Ethernet and 2.4GHz Wi-Fi, integrated with Bluetooth functionality. |
| Audio Features | Stereo output with Dolby sound effects, equipped with a 3.5mm headphone jack, 2P1.25 microphone jack, and 4P2.0 speaker jack. |
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor with a clock speed of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, and OpenCL 1.2. |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Productnaam | Industriële RK3588 ingebedde ARM-kaart JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB-formaat | 170 mm * 170 mm |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Voedingsmodus | DC12V-ingang |
| Productnaam | Industriële RK3588 ingebedde ARM-kaart JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB-formaat | 170 mm * 170 mm |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Voedingsmodus | DC12V-ingang |
| Productnaam | Industriële ingebedde ARM-platen |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Voeding | DC12V-ingang |
| Product name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory card type | TF-CARD |
| Power supply | DC12V Input |
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Productnaam | Geïntegreerd industrieel ARM-moederbord |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi-BT |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| PCB-laag | 8-laags bord |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Naam van het product | Rockchip RK3568 Digital Signage Motherboard Hd-mi Lvds 4K HD LCD 2gb+32gb Android11 Industriële POS- |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, tot 2,0 GHz) |
| GPU's | ARM G52 2EE ondersteunt geavanceerde grafische API's (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) voor gebruikersinte |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |