| Model | Ingebed ARM-bord voor KIOSK POS-machine |
|---|---|
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4-optie |
| Ethernet | Ondersteuning voor 1000 MHz |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Productnaam | Kosteneffectief Allwinner A133 Android Moederbord SOM Embedded System on Module Arm Pcb Single Board |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor met een kloksnelheid van 1,6 GHz. |
| GPU's | IMG PowerVR GE8300, ondersteunt OpenGL ES 3.2Vulkan 1.1, en OpenCL 1.2. |
| Geheugen | Ondersteunt 1G/2G/4G DDR4-opties. |
| Bewaarplaats | eMMC-opslag met optionele capaciteiten van 16G-128G. |
| Productnaam | Geïntegreerd ARM-moederbord JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | RK3568 quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, de hoogste frequentie is 2.0GHz |
| OEM/ ODM | steun |
| GPU | Mali-G52GPU |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Productnaam | Android RK3288 Pos Moederbord Ontwikkeling Linux Board Lvds Pcba Manufacture Rockchip PX30 Custom Mo |
|---|---|
| CPU | quad-core ARM CORTEX-A17 kernprocessor |
| GPU | ARM MAIL-T764 grafische processor |
| Geheugen | 2.2G DDR3 of 4G DDR3 |
| Opslag | 3.8G ~ 64G voor optie ((open board standaard is 8G) |
| Productnaam | Geïntegreerd systeemhoofdbord |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, tot 2,0 GHz) |
| GPU | ARM G52 2EE ondersteunt geavanceerde grafische API's (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) voor gebruikersinte |
| NPU | 1 TOPS AI-versneller ️ Mogelijk maakt lichtgewicht rand AI-taken (bijvoorbeeld objectdetectie, spraa |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8GB DDR4 - schaalbaar voor lichtgewicht naar matige werklast. |
| Productnaam | RK3568 Geïntegreerd Linux-bord |
|---|---|
| RTC | Ondersteunt Power-Off Clock Memory en Automatic Switching Function |
| Aanraakpaneel | Ondersteunt Multi-Touch capacitieve touchscreen |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
| Type | Meerlagige PCB |
| PCB-grootte | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
|---|---|
| Camera | usb camera |
| Reekspoort | 4 In totaal, soorten Optie,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4-optie |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Bedrijfsvoering | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16G tot 128G Facultatief |
| Weergave | Ondersteuning van LVDS,EDP,MIPI |
| NPU | 1TOPS |
| Audio-uitgang | Stereo, ondersteunt Dolby Sound Effect |
| Product Name | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option Industrial ARM Board with External USB 2.0 2 3.0 1 OTG 1 and Temperature Range -20° to 80C |
|---|---|
| Rom | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB Optional |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |