| Naam | Android Development Board |
|---|---|
| Merk | Juwelen |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL en RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Geheugen | 2G/ 4G LPDDR3 optie |
| Ethernet | 100 MHz LAN-interface |
|---|---|
| RTC | Ondersteuning |
| Connectiviteit | Wifi, Bluetooth, 4G LTE |
| Productsoort | Computer |
| PCB-grootte | 120 mmX85 mm |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Optioneel |
|---|---|
| RTC | Ondersteuning van uitschakelklokgeheugen, automatisch in- en uitschakelen |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| WIFI | 2.4G/5G WiFi-BT |
| Seriële poorten | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Productnaam | RK3568 Embedded Board |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| Os | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF-kaart |
| Type | Multilayer PCB |
|---|---|
| Materiaal | RF4 |
| De laag | 4 |
| PCB-grootte | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Productnaam | Rockchip Rk3568 Android Board Quad Core Industrial Arm Board Android 11 Embedded Pcb Mainboard |
|---|---|
| Materiaal | RF4 |
| Type | Multilayer PCB |
| De laag | 6 |
| PCB-grootte | 170 mmX170 mm |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Seriële poorten | TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
|---|---|
| Verwerker | Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor |
| NPU | 1TOPS |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Naam van het product | androïde motherboard |